Moenädala teine päev tuleb soe ja naiselik

Kui Tallinn Fashion Weeki esimene päev möödus valdavalt minimalismi lainel, siis täna võib näha palju soojemat meeleolu ja pehmemaid vorme.

Täna astub Telliskivi loomelinnaku Rohelise saali lavale rida Eesti naisdisainereid.

Liivia Leškin loob sooja südamega sooja moodi talle armsatest pehmetest materjalidest. Tema käekiri on äratuntav nii efektsetes peakatetes kui kehaembavates ülerõivastes. Suure kogemusega moekunstniku talendi austajate ring on ustav ning koguneb juba aastaid just Tallinn Fashion Weekil. www.liivia.ee

Vilve Unt on oma loomingu kohta öelnud, et pikaaegne kogemus moevaldkonnas ning sellest tulenev kindlus võimaldavad tal muutuvate moevoolude keskel iseendaks jääda. Selliselt positsioonilt sündinud kollektsioon on disaineri arvates loodud pigem üheks hetkeks, moelavale – ja seda sobib kunstina eksponeerida hiljem kasvõi näitusesaalis. 2013. aastal pälvis Vilve Unt Hõbenõela.

Maire Valdma teeb unikaalseid kõrgmoe kollektsioone. Siidist kostüümid on käsitsi maalitud ja käsitsi trükitud. Maire Valdma kostüüme saab tellida ja näha eelneval kokkuleppel Tallinna vanalinnas asuvas ateljees Müürivahe 20.

Maire Valdma eelmised kollektsioonid: www.mairevaldma.com

Donna Nordica ja Diana Denissova sobivad samasse etendusse eriti hästi seetõttu, et esindavad mõlemad ülinaiselikku ja romantilist suunda Eesti moedisainis, mis on ühtaegu kantav, sensuaalne ja pilkupüüdev.

Kristel Kuslapuu oma legendaarselt põnevate kudumitega, mis sel korral meestele pühendatud ja naiselike siluettide meister Hanna Korsar tõotavad pakkuda teise päeva lõpetuseks erilist moeetendust.

Tallinn Fashion Weeki esitleb Absolut, toetavad Rocca al Mare kaubanduskeskus, Maybelline, J.P.Chenet, ABC King, Kikas, Valge Klaar, GHD, Kevin.Murphy, Arensburg Boutique hotel & spa ja Tallink Hotels.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised