Moekuulutajal saab nautida juubelihõngulist moeetendust

Järgmisel nädalavahetusel, 14. ja 15. oktoobril Tartu Kaubamaja keskuses toimuval Moekuulutajal on laval show “Mood läbi sajandi”, kus esitletakse erinevate kümnendite mood tänapäevasel kujul. Eesti sünnipäevale pühendatud moeetendusel jõuab poodiumile Piret Ilvese, Pohjanheimo, Mari Masso ja mitmete teiste kodumaiste disainerite looming.

“Moekuulutaja on seekord juba Eesti järgmise aasta juubelist inspireeritud,” kinnitab stilist Piret Vapajeva. “Laupäeval näitame moelaval tuntud Eesti disainerite loomingut, kellel on äratuntavad stilistilised jooned ja detailid möödunud sajandi erinevatest kümnenditest.” Lavale jõuab Piret Ilvese, Relax baby be cooli, Pohjanheimo, Oksana Tanditi, Kuuli ja Mari Masso looming.

Lisaks erietendusele saab laupäeval uudistada ka mitmeid muid etendusi, mis tutvustavad algava hooaja olulisemaid moetrende. Moeshowd on kokku pandud stilistide Britta Laumetsa ning Pilleriin Leeti poolt. Etenduste vahepeal musitseerib aga paljude eestlaste ammune lemmik – ansambel Mahavok. Tutvuda saab värskeimate soengu ja meigitrendidega Wella Professionals ning Max Factori poolt, teiste seas jagab ilunõu ka Max Factori ametlik ilusaadik, lauljatar Getter Jaani.

Pühapäev, 15. oktoober on Moekuulutaja laste päralt. Samuti Eesti sünnipäevast inspiratsiooni ammutanud stilistid näitavad, kuidas kombineerida kaasaegseid trende vintage-stiilis rõivastega. Daniel Levi esitab oma loomingu parimaid palasid ning astub seejärel duettides üles ka Laulukarusselli võitja Krislin Sallo ja Rikko Salloga. Nautida saab ka andekate Laulupesa laululaste etteasteid Airi Liiva juhendamisel ning Shaté Tantsukooli tantsijate esinemist.

Lastemoepäev toob II korrusele taas ka oodatud Eesti ja Skandinaavia lasteriideid ning sisustustooteid pakkuvad pop-up poed, kust leiavad omale uued lemmikud nii suured kui ka väikesed moe- ja sisustushuvilised. Ka mitmed disainerid ise on kohal oma uusi kollektsioone tutvustamas. Tartusse on tulemas LULUKIDS, ScandiKids, Pengu.IN KIDS, Tjorven Kids ja Happy Kids, uute tulijatena on väljas Zombie Dash, TOKU, Funhood, Lalavuu, Moepusle.

 


AJAKAVA

Laupäev, 14. oktoober
12.00 Tartu Kaubamaja moeetendus: Tommy Hilfiger, Tom Tailor, Denim Dream, Levi’s, Cortefiel, Promod, Bastion, Mosaic, Linette, women’secret, ABC King, SHU – stilist Pilleriin Leet
12.30 ansambel Mahavok
13.00 Kaubamaja moeetendus – stilist Britta Laumets
13.30 ansambel Mahavok
14.00 Tartu Kaubamaja moeetendus: Tommy Hilfiger, Tom Tailor, Denim Dream, Levi’s, Cortefiel, Promod, Bastion, Mosaic, Linette, women’secret, ABC King, SHU – stilist Pilleriin Leet
14.30 ansambel Mahavok
15.00 erietendus „Mood läbi sajandi” – stilist Piret Vapajeva

Pühapäev, 15. oktoober
12.00 Kaubamaja lastemoeetendus – stilist Karis Kuusk
12.30 Daniel Levi
13.00 Eesti disaini lastemoeetendus – stilist Kirsi Altjõe
13.30 Daniel Levi
14.00 Kaubamaja lastemoeetendus – stilist Karis Kuusk
14.30 Daniel Levi duetid Krislin Sallo ja Rikko Salloga, Laulupesa laululapsed, Shaté Tantsukool


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised