Moekuulutajal on peomõtted peas

16. ja 17. oktoobril toimub Tartu Kaubamajas Moekuulutaja, kus tähistatakse ostukeskuse 10. juubelit koos uue hooaja stiilsete moeshowde, meeleoluka muusika ja eriliste etteastetega.

Foto: Maiken Staak

Taas on Moekuulutaja laval värskeim ja trendikam algava hooaja mood nii naistele, meestele kui ka lastele. Moeetenduste põneva valiku on kokku pannud stilistid Britta Laumets, Kirsi Altjõe ning Liis Plato. Tõeliselt erilise koosluse toob lavale stilist Piret Vapajeva, kelle show fookuses on efektsed peakatted sellistelt tuntud tegijatelt nagu Liisi Eesmaa, Piret Ilves, Ülle Pohjanheimo, Tanel Veenre, Britt Samoson ja paljud teised.

Muusikalist naudingut pakub kuulajatele Vanemuise Big Band Tartu ning solistidena astuvad üles Gerli Padar ja Kristjan Ilumäe. Gerli on muusikalist kogemust ammutanud mitmest valdkonnast − Vanemuise teatri muusikalilavalt kuni Eurovisioonini. Kristjan on tõusev täht Eesti jazzitaevas – tal on diplomid Georg Otsa nimelisest muusikakoolist ja Viljandi kultuuriakadeemiast ning hetkel tudeerib ta Amsterdami konservatooriumis. Moekuulutaja laval kõlavad Sinatra ja Fitzgeraldi tuntuimad hitid, sekka loomulikult ka muid teoseid.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Tallinn Fashion Week 2020

Eesti moe tähtsündmus Tallinn Fashion Week leiab aset 5.-6. mail tuues lavale nii kodumaa tippmoeloojad kui ka uued tegijad. Seekord…