Moebränd Samsøe & Samsøe nüüd müügil Stockmanni kaubamajas

Samsøe & Samsøe disainiesteetikat iseloomustab lihtsus ja ehedus, mis kannab endas skandinaavialiku vabadust, disainikeel räägib aga pühendumisest ja meisterlikkusest. Brändi rõivakollektsioone iseloomustavad puhtad ja lihtsad lõiked, samuti julged detailid, mis lisavad komplektidele vürtsi ja moodustavad üheskoos trendika looki.

Brändi inspiratsioon tuleneb igapäevaelu hetkedest, mis kohtuvad Kopenhaageni tänavastiili energiliste rütmidega. Samsøe & Samsøe disainid sobituvad kergelt nii kontorist õhtusele üritusele kui argipäevast nädalavahetusse, rõivad on ühtmoodi hästi kantavad nii üksikesemete kui komplektidena järgides minimalistlikku disainijoont. Samsøe & Samsøe on võtnud eesmärgiks olla ajatu, funktsionaalne ja küps.

Samsøe & Samsøe kui bränd sai alguse 1993. aastal, kui vennad Klaus ja Preben Samsøe avasid samanimelise poe Kopenhaageni Ladina kvartalis. Esialgu ainult aksessuaaridele keskendunud bränd laienes peagi ja valikusse lisandusid eeskätt meestele mõeldud kvaliteetsed t-särgid. Läbimurre toimus 2000. aastal, mil tiimiga liitusid Peter Sextus ja Per-Ulrik Andersen muutes Samsoe & Samsoe rahvusvaheliselt tuntud mitmekülgse tootevalikuga moemajaks.

Esimesed Samsøe & Samsøe sügiskollektsiooni tooted jõuavad Stockmanni kaubamaja naisteosakonnas müügile alates 1. juulist.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised