PILDID: 6 põnevat leidu lauljatar Mariliis Jõgeva riidekapist

Lauljatar Mariliis Jõgeva on mulle alati silma jäänud oma põneva stiili poolest. Tule, piilume koos Mariliisi riidekappi!

Kus sa tavaliselt šoppad?

Ostan oma riideid väga erinevatest kohtadest. Ostan asju ka kiirmoepoodidest, kuid enamik asju tellin internetist. Asos on lehekülg, kust leiab palju huvitavaid asju väga taskukohase hinnaga. Ka Misspap, Missguided, Yoox ning Farfetch on leheküljed, millel tihti surfan. Internetist osta on mugav ja valik on tihtipeale mitmekesisem ja huvitavam.

Jalanõud on mul enamasti kallimate brändide omad (Burberry, Giuseppe Zanotti, Y3 jne), sest need on lihtsalt palju kvaliteetsemad. Ma olen ketsi- ja tossuinimene ning seetõttu on mul kodus neid terve hunnik. Kingi kannan ainult kas esinemistel või mõnel pidulikul sündmusel.

 

Kust saad inspiratsiooni riietumiseks?

Ma käin avatud silmadega ringi. Jälgin, mida inimesed kannavad, ning loen moeajakirju ja -blogisi. Ma üritan ennast võimalikult palju moes toimuvaga kursis hoida, kuid samas iga trendiga ma kaasa ei lähe. Mul on välja kujunenud oma riietumisstiil, mida ma vastavalt ajale ja olukorrale veidi muudan.

 

Mis on hetkel su lemmikriietus?

Mulle meeldivad pusad ja laiad T-särgid, bomber jakid, lakknahast ja teksajakid, särk-kleidid, glitter-riided. Ja mul on neid aja jooksul kogunenud juba päris palju.

 

6 PÕNEVAT LEIDU MARILIIS JÕGEVA RIIDEKAPIST

#1
Minu üks lemmik riideese on Phillip Lim praguneva efektiga pusa.
foto: Laura Nestor

***
#2
Väga meeldib mulle Asosest tellitud lilla litritega jakk, millega käies olen väga palju komplimente saanud.
foto: Taavi Leppiman

***

#3
Üks väga huvitav roosa läikiv minikleit Perit Muuga stuudiost, mis tõmbab samuti tähelepanu.
foto: Kristiina Tiimus


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised