Läti pompoosne pesubränd Amoralle on jõudnud Eestisse

Amoralle kaubamärgi asutajat, lätlanna Inese Ozola‘t, on nimetatud üheks lootustandvamaks ning perspektiivikamaks pesudisaineriks Põhja-Euroopas. 2008. aastal alguse saanud Amoralle pesubrändile on iseloomulikud naiselikkus, kuninglik luksuslikkus ning naturaalne enesekindlus. Sensuaalne pesu paneb naise tundma end just sellena, kes ta on – Naisena suure algustähega. Delikaatne pits ja silmapaistev värvide kombinatsioon teevad pesust ideaalse kingituse nii naisele kui ka tema kallimale.

Mitmed moemeedia olulised häälekandjad nagu Vogue (Itaalia), Marie Claire (Itaalia) ning Cosmopolitan (Venemaa) on tunnustanud Amoralle pesu kui kõrgekvaliteetset ning maailmaklassi kuuluvat. Rahvusvaheliselt tunnustatud bränd on esindatud enam kui 20s poes üle kogu maailma, näiteks Suurbritannias, Austraalias, Saksamaal, Prantsusmaal, Saudi Araabias, Hollandis, Venemaal, Ameerika Ühendriikides jne.

Eestis on Läti pesubränd Amoralle eksklusiivselt müügil Stockmanni kaubamaja pesuosakonnas.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Tallinn Fashion Week 2020

Eesti moe tähtsündmus Tallinn Fashion Week leiab aset 5.-6. mail tuues lavale nii kodumaa tippmoeloojad kui ka uued tegijad. Seekord…