KUMA Design e-poes saab nüüd endale personaalse KUMA liblika disainida

Uus personaliseerimise tööriist sai arendatud klientide tungival soovil, kes pidevalt eritellimusena liblika prosse tellisid. Kuigi Kuma Design e-poest võib täna leida üle viiekümne erineva disaini- ja värvilahendusega liblika prossi, siis tihti soovisid kliendid erineva tooni või kujuga prosse, mida Kuma toodete põhivalikus veel ei olnud.

Personaliseerimise tööriistaga on võimalik disainida endale liblikas, mis valmib käsitööna, nii nagu kõik KUMA aksessuaarid, viie tööpäeva jooksul. Hetkel on valikus üks mudel ja sadu erinevaid värvilahendusi. Lisaks sellele kuulub hinna sisse üks suurem ja üks väiksem Swarovksi kivike, kuid soovi korral saab lisatasu eest lisada Swarovski kivikesi prossile täpselt nii palju, kui klient ise soovib.

Kuma Design tegevjuhi Kristel Kuke sõnul on uue personaliseerimise vidina eesmärk pakkuda kliendile lisandväärtust ning võimalust luua enda jaoks midagi ainulaadset ja erilist. “Tihtipeale küsitakse meilt toone või disaine, mida meil parajasti valikus ei ole. Siiani ei võimaldanud meie tootmisprotsess kõikidele klientide erisoovidele vastu tulla, kuid nüüd on kliendil võimalus astuda ise disaineri rolli. Tulevikus on kindlasti plaanis tööriista lisada erinevaid funktsioone, suurendada mudelite arvu ning kes teab, võib-olla laiendada ka personaliseeritavate toodete valikut. Usume, et personaliseerimine on tulevik, sest me kõik tahame kanda nii unikaalseid riideid kui ehteid.”

Kuma Design on kunstnik Mari Ojasaare loodud aksessuaaride bränd, mis on loodud kaasaegsele naisele, kes hindab naiselikku ilu, kuid tahab samal ajal särada ja eristuda vaid talle unikaalsel viisil. Inspireeritud loodusest, valminud käsitööna Eesti käsitöömeistrite hoolsa pilgu all ja toodetud keskkonnasõbralikult – KUMA Design taaselustab vanu traditsioone ning suhet loodusega, tuues killukese loodust meie igapäeva garderoobi.

 


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised