Kuidas valida bikiine? 5 KUUMIMAT trendisoovitust

Teed puhkuseplaane, unistad troopiliselt palavatest seiklustest ja mõnusast rannas peesitamisest? Unustamatuks rannaelamuseks hädavajaliku bikiinipaari leiad SIIT!

Ülevaade: Kristiina Virt
Fotod: Shutterstock, tootjad

Ei ole veel õiget rannakomplekti leidnud? Rahu! Aega on piisavalt, et selle suve lemmik kasvõi teisest maailmaotsast koju tellida. Soovid rannas tõeliselt särada – tee vajalikud ettevalmistused juba täna!

1. LAHE KONTRASTIDEMÄNG

Victoria's Secret 2
Victoria’s Secret

Must ja valge on lahutamatud sõbrad nagu öö ja päev. Armastad kontrastseid lahendusi? Aga palun! Selline komplekt näeb igati efektne välja ka alles vähe päikest näinud nahal. Viska kimono peale ja suundu rannabaari – nii stiilse outfitiga ei pea sa kaunist printsi kuigi kaua ootama.

2. SPORTLIKUD VÄRVIPLOKID

Bikini Lab, Asos
Bikini Lab/ Asos.com

See tore trend ei ole moekaardilt kadunud juba viimased mitu aastat. Ja miks peakski, kui see nii efektne ja figuurisõbralik on?

3. VÄRSKENDAVALT TROOPILINE

Topshop
Topshop

Päevitunud nahk, põlvedele kleepunud liivaterad, õlgu paitavad niisked juuksed ja troopiline print. Kas rannavaade saakski olla veel ilusam?

4. KAKS ÜHES

Debenhams
Debenhams

Selle suve must-have on väljapaistev monokiini, mis kõige trenditeadlikumatel naistel nüüd bikiine asendab. Lisaks on see nutikas valik rannapeoks, mis sulandub suurepäraselt kokku kõikvõimalike rannaseelikutega moodustades omanäolisi kleite. Tõeline transformer!

5. PAELUVAD PAELAD

River Island
River Island

Kõrge pihaga bikiinipüksid on moepildis tagasi, kuid see pole veel kõik! Vali nahka paljastava ning rohkete paeltega mudel, mis rõhutab naiselikku figuuri nii vahval ja mängulisel moel.

 


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised