Kuidas talvel stiili säilitada ja pidudel särada? Vihjeid saadavad DIANA ARNO ja Kristjaana Mere.

Kui külmataat näpistab, tuleb talle trendika mantliga vastu astuda või suunata sammud kohvikusse, kus litrisära saatel nädalavahetuse saabumist tähistada. Koostöös DIANA ARNOga, on üks Eesti tuntumaid moeblogijaid Kristjaana pannud kokku 5 kaunist komplekti, millega saabunud aastal komplimente koguda.

Kristjaana tegemisi ja stiili jälgib Instagramis üle 30 000 paari silmi. Noore naise suurepärane stiilitaju ning omanäolised fotod annavad tõepoolest rohkelt inspiratsiooni. Oma stiili kirjeldab ta aga kolme sõnaga, mis tegelikult iseloomustavad iga naise unistustegarderoobi: mugav, naiselik ja trendikas. Ükski nendest märksõnadest ei puudu ka DIANA ARNO talvekollektsioonist, mis tõestab, et ka väga praktiline ja külmakartlik naine võib talvel pilkupüüdvalt ning stiilselt riietuda. Ja seda ka meie kliimas, kus jäine tuul vaheldub ootamatu lume- või vihmasajuga.

Niisiis, kuidas lumehangede vahel libedaks jäätunud teedel liueldes naiselikuks jääda? Appi tulevad täisvillased mantlid ning allahindlused, mis aitavad kvaliteedini rahakotisõbralikumal viisil jõuda. „Sale’st soovitan soetada ajatuid ning kvaliteetseid rõivaid nagu kašmiir, kvaliteetsed sallid ja kaamelikarva või näiteks hall villane mantel. Talvisel perioodil on see põhiline, mida igapäevaselt kannad ning mis ka kogu aeg välja paistab. Seega tasub kindlasti investeerida korralikku, kvaliteetsesse ja sooja mantlisse, mis istub hästi, on stiilne ja samas sobib mitme erineva riietuse juurde,” jagab Kristjaana soovitusi.

Et noorele naisele meeldib omavahel naiselikke ja pidulikke esemeid karmimate ja robustsemate vormidega miksida, on ta ka vastavatesse komplektidesse miksinud DIANA ARNO talvekollektsiooni siidid, litrid, villa ja sameti. „Soovitan pidulikumal päeval omavahel julgelt litreid ning oversize suuruses mantleid kombineerida,” räägib Kristjaana. „Maani ulatuvatele ja tuule käes lehvivatele kleitidele on aga talvehooajal parimaks seltsiks libisemiskindel tanksaabas.” Kuid seegi pole kõik, selleks, et komplekt tõeliselt särama lööks, peaksid sa moeblogija sõnul jälgima, et kõik riided oleks ilusti puhtad ning triigitud. „Muidugi võidavad ka kaunis meik ja soeng riietusele stiilipunkte! Ja loomulikult aksessuaarid, sest need annavad riietusele viimase lihvi!” ütleb Kristjaana.

Modell ja stiilid: Kristjaana Mere (kristjaana.com)
Riided: DIANA ARNO (dianaarno.com)
Fotod: Dmitry Knut
Meik ja soeng: Ksenia Linjova
Jalanõud: Perfecto Shoes


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised