Kuidas panna juuksed särama nagu filmis?

 

Goldwell esitles Eestis uut juuksevärvi pigmentide sarja Pure Pigments, mis on kümnendi kestnud uurimistöö ja üle 1000 testi tulemus.  Värvid on tavalisest juuksevärvist 63% säravamad ja kuni kolm korda intensiivsemad. Toote teeb eriliseks selle 3D efekt, mis muundub vastavalt juustele langevale valgusele.

Pure Pigment värvipigmentide innovatsiooni südames on uue põlvkonna HD3 värvitehnoloogia, mis on loodud koostöös Fujifilmi ning Dresdeni Tehnikaülikooliga. Goldwell sai uue tehnoloogia arendamisel inspiratsiooni kõrgekvaliteetsetest pigmentidest, mida kasutatakse fotograafias.

Koolitusjuuksur Allar Koorti sõnul viib see juuksuriteenused täiesti uuele tasemele. „Uuenduslik sari pakub stilistidele lõpmatu võimaluse enda loovust väljendada ning ei rõõmusta mitte ainult nende kliente, vaid arendab juuksurite teadmisi ja võimaldab neil kasutada töös totaalselt uusi võtteid,“ ütles Koort.

HD3 värvitehnoloogia abil saab luua kauakestvad mitmedimensioonilisi värvitulemusi, millel on ainulaadne valguspeegeldus ja läige iga nurga alt. Sarjas on kuus kontsentreeritud värvi: Pure Yellow, Pure Orange, Pure Red ja Pure Violet on erksad toonid, Pearl Blue ja Matte Green on pehmendamiseks ja soovimatute toonide neutraliseerimiseks.

Uute Pure Pigment värvipigmente kombineerimisel Goldwelli Topchic, Colorance või Nectaya sarjadega on tulemuseks säravad juuksed, mille värv on veelgi intensiivsem ja vastupidavam hajumisele ja kulumisele. Uus tehnika lubab juuksuritel kombineerida ka tugevalt kontrastseid värve, mille toonid erinevad üksteisest kuni 4 astme võrra.

Goldwell on rahvusvaheliselt tuntud eksklusiivsete juuksehooldusvahendite tootja. Goldwell on alguse saanud 1948 aastal Saksamaal ning on tänasel päeval üks populaarsemaid professionaalseid juuksehooldusvahendeid tootev ettevõte kogu maailmas.

 

 

 


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised