Praegu on käimas Pariisi moenädal. Ja üks asi, mis sellega seoses kindel on, on see, et mitmed disainerid püüavad seal teha midagi nii erilist, šokeerivat ja imelist, et sellest räägivad ja selle kohta kirjutavad sotsiaalmeedias kõik. Ning sellel hooajal tabas sellega naelapea pihta Balencia, kes saatis oma modellid lavale platvorm-Crocsidega. Vaata ise!

Screenshot-2017-10-2 Platform Crocs Now Exist—and People Have Very Mixed Feelings About Them

 

Sa ei ole kindel, kas see on nüüd äge või mage? Ega tegelikult ei suuda ka uudisest kihav internet seda otsustada. Pärast seda, kui Pariisi moenädalal kanti pühapäevasel moeetendusel kollaseid, roosasid ja halle platvorm-Crocse, hakkas moepublik selle kohta erinevaid sotsiaalmeedia postitusi tegema.

Screenshot-2017-10-2 Platform Crocs Now Exist—and People Have Very Mixed Feelings About Them(2)

 

Screenshot-2017-10-2 Platform Crocs Now Exist—and People Have Very Mixed Feelings About Them(1)

 

See moemaja tegi koostöös Crocsiga, et luua innovaatilised jalanõud. Ja Crocs oli selle võimaluse pärast väga uhke: “See näitab, kui tähtsal kohal meie fenomenaalsed jalanõud moemaailmas on.”

Screenshot-2017-10-2 Platform Crocs Now Exist—and People Have Very Mixed Feelings About Them(3)

 

Screenshot-2017-10-2 Platform Crocs Now Exist—and People Have Very Mixed Feelings About Them(4)

 

Kindlasti on tegemist väga ikooniliste jalanõudega, kuid paljude moeekspertide arvates, on need jalanõud kõige jubedamad ja moekaugemad üldse. Aga siis on jälle ka neid, kelle arvates tabati seekord Crocsidega naelapea pihta.

Kuigipraegu tundub, et tänavamoodi need pigem ei jõua, siis kes teab. Kas mäletate neid valgeid nii-öelda arstide suss-jalanõusid? 2016. aastal kandsid paljud Hollywoodi staarid neid. Ka seda poleks keegi osanud uskuda.

Ootame huviga, kas ja millal need tänavamoodi jõuavad …


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised