Kolmapäeval, 20. märtsil avas Eesti moemaja IRIS JANVIER oma esimese elustiilipoe uksed
IS JANVIER 2019 kevadhooaeg on jätkuvalt truu minimalismile ja täiuslikele lõigetele, mida inspireerib seekord pakatava looduse hunnitu lihtsus, tärkamise tulivärske energia ning imetabane korrapära. Moelava vallutavad täidlaselt kollased mimosaõied kõnetavad oma lõunaprantsuse aktsendiga ning jutustavad päikeseliselt särades igatsevast armastusest, sensuaalsusest ning  hingerahu leidmisest. IRIS JANVIER maailmas sümboliseerib mimosa ka hellitavalt pehme mugavuse, moe, kvaliteedi, ajatu stiili ning värskete kevadetrendide ühinemist. See kollektsioon on kui ekspositsioon riideesemetest ning aksessuaaridest, mis lihtsalt peavad ühe intellektuaalse ning loova naise garderoobi kuuluma.

Kollektsioonist leiab huvitava lõikega püksid ja seelikud, militaarsetest vormirõivastest inspireeritud jõulise õlajoonega suvemantlid, kui ka kontrastina voogavad drapeeritud detailid. Justkui maalikunstniku stuudios vaarikapunase ning taevasinise värviga pritsitud mustritega kleitide kõrval annavad endast murtud sinkjate toonide taustal märku ka võised kaameli- ning sügavad tubakakarva toonid ja puhas mitmekülgne valge. 

 

Siluettides mängleb vabadus, kuid säilib IRIS JANVIER moemajale niivõrd iseloomulik geomeetrilisus. Kõigis kollektsiooni esemetes tuksleb 70ndatele iseloomulik sensuaalne kergus, mis loob šikki kontrasti vormirõivastest tuletatud distantseerituse tundega.
 
Selle hooaja unikaalse IRIS JANVIER mimosa kangaprindi loojaks on disainer Erin Tooma. 
 
Uue IRIS JANVIER concept store siselahenduse autoriks on sisearhitekt Kärt Tähema, kellega loominguliselt sujuvas koostöös jõudsime lahenduseni, mis peegeldab suurepäraselt IRIS JANVIER kaasaegse naise maailma . Sisekujunduses jälgisime konkreetset ja puhast joont mängides betooni ja toore metalli jõulisusega. Sisearhitekt lõi karge tausta, millel sõna saavad nii IRIS JANVIER kollektsiooni ajatud riideesemed kui ka hooajamood – värvid, mustrid, lõiked ja materjalid.
Eesti moedisaini poe sisustuses kasutasime muidugi ka Eesti disainerite loomingut. Poe kujundusest leiab Elmet Treieri, Tõnis Vellama ja Annike Laigo loodud esemeid. 
 
IRIS JANVIER moebrändina on pidevas muutumises ja arengus ning meie concept store ajatu sisekujundus on suurepäraseks pinnaks meie uute disainide esitlemiseks.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised