Kodumaine unetootja Delux kolis uude suuremasse salongi

27. novembril avas perefirma Delux OÜ ametlikult Tallinnas, Pärnu mnt 139 f, suurema väljapanekuga Delux Dreams salongi.

Delux OÜ annab Viljandis tööd 300 inimesele, kelle käte all valmib iga päev 10 000 patja, 4000 tekki ja kuni 500 madratsit-voodit. Ettevõtte keskendub täielikult magamistoaelamusele: põhitoodangusse kuuluvad padjad, tekid, madratsid, kattemadratsid ja voodikomplektid ja selle käive oli 2013. aastal 32 miljonit eurot. Lisaks valmistab Delux jalutsikaste, öökappe-tumbasid, päevatekke, dekoratiivpatju. Müügil on ka hommikumantlid, voodipesu ja käterätid. Uues salongis on ka outlet-osakond.

Valdavalt on firma orienteeritud eksportturule. Head und loova firma toodangust müüakse 99% Soome, Rootsi, Taani, Austriasse, Hollandi, Shveitsi ja Saksamaale. Hotellisektorile on töötatud välja eritooted, mis on tulekindlad ja taluvad ka pesu kõrgel temperatuuril.

Delux pöörab kõige enam tähelepanu just hügieenilisusele, et kasutatavaid materjale oleks võimalik puhastada ja pesta. Kõik madratsite katted on lukuga pealt eemaldatavad ja pestavad. Tehases valmistatakse just sinule sobiva voodi nn rätsepateenusena, võimalik on valida vedrude arvu, pehmus/tugevust , kangaid, värvi, peatsit, jalgu ja palju muud. Iga voodi on unikaalne!

Tänavu avati ka Delux Dreams Salong Riias.

Deluxi innovaatilisemate toodete seas on kõlaritega kaela toestav padi ja ka kaela toetav muusikaga reisipadi.

Äsja tuli turule kaubamärk Daunlux – uudsest täitematerjalist padjad ja tekid. Jätkuvalt on tootevalikus ”konditsioneeriga” padi ja tekk, mis kasutavad kehaniiskuse eemalejuhtimiseks patenteeritud tehnoloogiat ning erilisest kangast padjad-tekid, mis on külmadel kuudel mõnusalt soojad ja suvisel ajal kosutavalt jahedad. Lähitulevikus avab Delux ka Viljandis oma uude büroohoonesse Delux Dreams Salongi, mis vastab oma kontseptsioonilt Tallinna ja Riia Salongile. Viljandisse tuleb ka outleti-osakond.

24 aasta eest Soomes alustanud Delux OÜ-d on tunnustatud erinevatel aastatel Eesti parima ettevõtja tiitliga.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised