KATY PERRY särab H&M’i mängulises pühadekampaanias

Piilu H&M'i jõulukampaania fotosid, mille staariks on särtsakas Katy Perry!

H&Mi 2015. a jõulukampaania reklaam tähistab saabuvat pühadehooaega tõeliselt suurejooneliselt. Katy ilmub vaatajate ette näiteks haldjana, kes äratab ellu uskumatuid tegelasi – alates elusuuruses piparkoogimehikestest ja rulluiskudel tiirutavatest ülisuurtest kinkidest kuni hiiglaslike kaisukarudeni. Tegevus on kiire ja pidevalt vahelduv ning Katy lisab igale stseenile oma väikese vimka. Reklaami tunnusmuusikaks on Katy uus laul „Every Day Is A Holiday“, mis on kirjutatud spetsiaalselt jõulureklaami jaoks ja mille on produtseerinud Duke Dumont.

“Jonas Åkerlundiga suurejoonelise reklaami filmimine ning kõikide nende lustakate rõivaste, eriti mu suure lemmiku ”Elfie Selfie” sviitri, nägemine, tekitas minus tõelise pühademeeleolu. H&M on mänginud rolli mu isikliku stiili arengus alates 13. eluaastast, mil hakkasin brändi lõbusaid ning soodsaid rõivaid lisama oma peamiselt vintaažist koosnevasse garderoobi. Ma ei jõua ära oodata, et ka sina saaksid lisada oma rõivavalikutele veidi sära selle maagilise pühadekollektsiooni esemetega,” ütleb Katy Perry.

Nii ekraanidel linastuvas reklaamis kui ka plakatitel on Katyl seljas esemed H&Mi jõulukollektsioonist, milles segunevad pidulik glamuur, stiil ja lõbus ajaviide. Näeme huulepulgapunaseid kleite, avatud varrukatega pidulikke smokinguid ja T-särke, millele on punaste litritega tikitud lipsud. Erilisi detaile on kõikjal – narmastega mustast miniseelikust ideaalse jõulukampsunini. H&Mi jõulukollektsioon on H&Mi poodides saadaval alates novembri keskpaigast.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised