Katrin Kuldma moebränd esitleb uut T-särgi kollektsiooni
Foto: Atko Januson

Katrin Kuldma Amanjeda  Sport Couture T-särgid on valmistatud algusest lõpuni Eestis. Täna ainuke maailma tipptasemel kangaid valmistav vabrik Eestis omab kõiki olulisi rahvusvahelistele standarditele vastavaid keskkonnasäästlikkust garanteerivaid sertifikaate. T-särgi reklaamnäoks on MMA / Mixed Marshal Arts võitleja Alik Tseiko, kes on ühtlasi ka Eesti meister Kreeka-Rooma ja vabamaadluses.

AMANJEDA ART T-SHIRTS seeria on pühendatud kunstile. Esimene väärikas kunstiteos, mis on siiditrükis kantud lõuendina ideaalsetele valgetele T-särkidele on Eduard Wiiralti “Lamav Tiiger”. Selle reklaamnäoks on edukas Eesti tõkkejooksja Rasmus Mägi, kellel on ette näidata Euroopa meistrivõistluste hõbemedal Zürich’is (2014).

T-särkide disain on inspireeritud Amanjeda klassikaliste meestesärkide elementidest ning arvestab väärika graafika esitamise eripära – T-särk on spetsiaalselt vaid ühe küljeõmblusega, et kaunis graafika oleks esitatud maksimaalselt õmblustest ja lõigetest puutumatuna.

Kollektsiooni esmaesitlus toimub “Tallinn Fine Spirits & Cigar Weekend’i” galaõhtul 11. juunil 2016. Publiku ette jõuavad “Põrgusärgid” ja linlikult sportlikud komplektid koos NIKE Limited Edition vabaajajalatsitega.


Amanjeda Sport Couture, Art-T-Shirts & NIKE Limeted Edition ootavad teid Kentmanni 6 Amanjeda galerii-butiigis.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised