Katrin Kuldma moebränd esitleb uut T-särgi kollektsiooni
Foto: Atko Januson

Katrin Kuldma Amanjeda  Sport Couture T-särgid on valmistatud algusest lõpuni Eestis. Täna ainuke maailma tipptasemel kangaid valmistav vabrik Eestis omab kõiki olulisi rahvusvahelistele standarditele vastavaid keskkonnasäästlikkust garanteerivaid sertifikaate. T-särgi reklaamnäoks on MMA / Mixed Marshal Arts võitleja Alik Tseiko, kes on ühtlasi ka Eesti meister Kreeka-Rooma ja vabamaadluses.

AMANJEDA ART T-SHIRTS seeria on pühendatud kunstile. Esimene väärikas kunstiteos, mis on siiditrükis kantud lõuendina ideaalsetele valgetele T-särkidele on Eduard Wiiralti “Lamav Tiiger”. Selle reklaamnäoks on edukas Eesti tõkkejooksja Rasmus Mägi, kellel on ette näidata Euroopa meistrivõistluste hõbemedal Zürich’is (2014).

T-särkide disain on inspireeritud Amanjeda klassikaliste meestesärkide elementidest ning arvestab väärika graafika esitamise eripära – T-särk on spetsiaalselt vaid ühe küljeõmblusega, et kaunis graafika oleks esitatud maksimaalselt õmblustest ja lõigetest puutumatuna.

Kollektsiooni esmaesitlus toimub “Tallinn Fine Spirits & Cigar Weekend’i” galaõhtul 11. juunil 2016. Publiku ette jõuavad “Põrgusärgid” ja linlikult sportlikud komplektid koos NIKE Limited Edition vabaajajalatsitega.


Amanjeda Sport Couture, Art-T-Shirts & NIKE Limeted Edition ootavad teid Kentmanni 6 Amanjeda galerii-butiigis.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Tallinn Fashion Week 2020

Eesti moe tähtsündmus Tallinn Fashion Week leiab aset 5.-6. mail tuues lavale nii kodumaa tippmoeloojad kui ka uued tegijad. Seekord…

Fendi keeras peavõru tagurpidi

Milano moenädal tutvustas Itaalia moebränd peavõru kandmiseks väga ainulaadset uut viisi, keerates need tagurpidi. Laval kandsid toekaid  nahast polsterdatud tagurpidi…