GALERII: Kate Moss peatas liikluse ja avas Reservedi esimese kaupluse Suurbritannias
LONDON, ENGLAND – SEPTEMBER 06: Kate Moss attends the Reserved UK store launch on Oxford Street on September 6, 2017 in London, England. Pic Credit: Dave Benett

Poola kiiremoe kaubamärk Reserved avas möödunud nädalal Suurbritannia kuulsal Oxford Street poetänaval ligi 3000 ruutmeetri suurusel pinnal laiuva poe, mille aukülaliseks oli kaubamärgi tänavuse sügistalvise hooaja kampaanianägu ja moeikoon Kate Moss.

 

Poodi avama tulnud supermodell saabus kohale igati stiilselt – mustas bränditud taksos – ning teda tervitasid spetsiaalselt New Yorgist poe avamispäevaks kohale lennutatud professionaalsed vogue-tantsijad.

 

Avamispäevaks oli Kate endale selga valinud Reservedi sügistalvise kollektsiooni lemmikud nagu näiteks must-valgetriibulised püksid, mis kahtlemata kujunevad tänu stiiliikoonile selle hooaja üheks moehitiks. Supermodell tegi enne riietuse kokkupanekut põhjaliku eeltöö, kuna vaatas üle ka Reservedi lastekollektsiooni põneva rõivavaliku, leides trendikad püksid justnimelt sealt.

 

Pärast meeleolukat avamistseremooniat tervitas Kate poekülalisi ning jagas piiratud koguses autogrammiga postreid. Poeavamist olid tähistama kutsutud ka mitmed kohalikud kuulsused nagu telenägu Laura Whitmore, laulja Molly King ja modell Reece King, kes astusid üles DJ rollis ning tegid soovijatega fännipilte. Lisaks oli kohale tulnud ka staarblogija ja läbi Youtube’i tuntud Tanya Burr, kes tutvustas sadadele fännidele oma lemmikesemeid Reservedi sügistalvisest kollektsioonist.

 


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised