KAS TEADSID? Ka tikk-kontsadega kingad võivad olla ülimugavad. Vaata, kuidas õige paar üles leida.

Mis saaks olla naiselikum, kui asfaltteel klõbisevad kontsad ... Kahjuks oleme aga selle ilu ammu välja vahetanud plätude ja tossude mugavuse vastu. Aga kas peaks? Need nipid aitavad sul leida tõeliselt mugavaid kontsakingi!

Toimetas: Kristiina Virt
Foto: Shutterstock

Vaatama sellele, et erinevate tootjate kingad võivad välimiselt sarnased (kui mitte täiesti ühesugused) olla, on need seestpoolt kindlasti väga erinevad. Sinu ülesandeks ongi leida üles just sinu jalakujuga sobiva sisetalla. Ja usu meid, see on olemas! Iga naise jaoks leidub maailmas king, millega saad mugavalt käia hommikust õhtuni, tundmata väsimust ega valu. Reegel ütleb – 9 korda proovi, 1 kord osta!

Kindlasti ei soovita me igapäevaseks kandmiseks väga kõrgeid kontsakingi osta, optimaalne kontsakõrgus kingal, mille eesosas ei ole platvormi, on kuni 12 cm. Siinkohal mainime ära, et selline konts sobib vaid kõrge jalavõlviga naistele. Üks oluline punkt, mida väikese jalaga naised kingade valimisel kindlasti jälgima peaksid – ei ole tähtis, kui painduv su jalg on, pisikese jalanumbri puhul ei tohiks konts olla kunagi kõrgem, kui 10 cm. Vastasel juhul hakkavad jalad juba vähem kui tunni aja pärast kohutavalt valutama.

Arvestama peaks ka sellega, et paljud kingabrändid on orienteeritud näiteks Itaalia turule, kus naiste jalatallad on kitsamad, kui meie omad. Seega, kui sinu jalg on lai, siis tead, miks paljud ihaldatud kingad jalas nii ebamugavad tunduvad.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised