Kalle HT looming ja presidendiballi säravad miraažid Maarjamäe lossis

Meesterõivaste disainerina tuntust kogunud KALLE HT peadisainer Kalle Aasamäe esitleb oma efektset loomingut Maarjamäe lossis toimuval näitusel MIRAAŽID.

Foto: Shutterstock

Täna õhtul avataval näitusel, mille korraldaja on Eesti Moekunstnike Ühendus, esitletakse värvikaid ja originaalseid tualette, mis on läbi aegade säranud presidendi vastuvõtul punasel vaibal. Näitusel saab tutvuda nii Presidendi vastuvõttudel käinud kui ka spetsiaalselt näituseks loodud komplektidega. Lisaks tutvustab näitus ka mõne naaberriigi disainerite loomingut.

Eksklusiivselt näituse jaoks on KALLE HT peadisainer Kalle Aasamäe loonud kaks uut tänapäevast pidulikku rõivakomplekti. “Disainisin esindusrõivad väljamõeldud kirjanduslikele persoonidele Pr ja Hr Korovjevile“, kommenteeris spetsiaalselt näituse jaoks loodud teoseid Kalle Aasamäe. “See on interpretatsioon meeste frakist ja naiste puhul vabast vormist,“ lisas kunstnik. Kollektsiooni materjalivalik langes naturaalse linase kanga kasuks, millele on lisatud maitsekalt luksuslikud siidist detailid.

Näitus on avatud ajavahemikul 6. veebruar kuni 2. märts Maarjamäe lossis.

KALLE HT on meesteriideid disainiv ja tootev Eesti ettevõte, mille peadisainer on Kalle Aasamäe. Disainer on esitlenud oma kollektsioone peale Eesti ka Venemaal ja Lätis. KALLE HT looming on omanäoline segu mehelikust lihtsusest ja väljapeetud ning detailideni töödeldud peensusest.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised