Kadri Kruus tähistab omanimelise brändi 5. sünnipäeva!

17.novembril tähistab Kadri Kruus Tallinna Linnateatris omanimelise koti- ja aksessuaaribrändi 5. sünnipäeva uue kollektsiooni esitlusega. Kollektsiooni EGO edasiarendus toob lavale uues kuues tradistioonilised käsitöövõtted ja klassikalised vormid.

 

Vahel tuleb unustada kõik muu ja mõelda ainult enda peale. Eriti kui asi puudutab käekotte – nõnda võiks kõlada Kadri Kruusi teviis. Kollektsioon EGO väljendab seda parimal võimalikul moel. 100 % nahast valmistatud käekottide hulgast leiab nii klassikalise siluetiga ajatuid kaaslasi kui ka erilisi ainueksemplare. Igal EGO kollektsiooni kotil on oma funktsioon, mis muudab nad vastupandamatult vajalikuks.

 

Kollektsiooni luues püüdis Kadri ühendada edeva praktilisusega. 60ndate hõnguga kotivorm seob endas klassikalised nahatehnikad ja erifaktuurilised- ja metalliknahad. EGO kollektsioon  on kantud mõttest, et kott võib olla nagu sõber, kelle käele nõjatuda, kui tunne on ebakindel.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Tallinn Fashion Week 2020

Eesti moe tähtsündmus Tallinn Fashion Week leiab aset 5.-6. mail tuues lavale nii kodumaa tippmoeloojad kui ka uued tegijad. Seekord…