Jõulueelseid stiilinippe Hanna Korsarilt

Julgustavaid stiilinoote jagab Eesti andekas moelooja Hanna: „Minu soovitused on vist iga aasta samad, aga need on põhitõed, millest ma alati ka ise lähtun.“

Tekst: Triin Teresk
Foto: Shutterstock

• Soovitan kanda selliseid riideid, milles inimene end hästi tunneb. Ja ma ei mõtle selle all seda, et tuleks jalga panna teksapüksid ja selga pullover, vaid valida enda(le) ( isiksusele) sobiv värv, lõige, materjal.

• Paljud naised kardavad kleite. Tundub kuidagi liiga õrn, naiselik ja paljastav. Tegelikkuses on aga õigesti valitud kleidiga palju lihtsam nõrku kohti varjata ja paremaid esile tuua.

• Pühadepidustuste rõivastust tuleks juba varakult otsima hakata. Viimasel minutil kokkuklopsitud komplekt jätabki mittetervikliku mulje.

• Kooskõla on tähtis. Kindlasti mitte kõike mis meeldib ja kapis leidub ühte komplekti kokku kuhjata.

• Ja üks minu lemmik soovitusi: isegi kui kleit või kostüüm on korduvalt selja olnud, siis ilmestage seda autoriehetega. Kuskilt on jäänud inimestele valearusaam, et kunstnikuehe on kallis. Kui nüüd aga mõelda, kui palju pudipoes ostetud ehteid me peale paari korda kandmist ära oleme pidanud viskama, sest värv on tuhmunud või pooled jupid küljest ära on kukkunud? Selle raha eest oleks võinud osta ühe autoriehte, mis on AJATU. Selle jätate veel oma tütrele ja tema tütrelegi. Sama jutt käib ka riiete kohta. Kui disainrõivas tundub kallis, siis üks ajatu ja klassikaline kokteilkleit või pidulik kostüüm vabastab teid pidevast mul-ei-ole-midagi-selga-panna-paanikast. Panetegi selga ühe ja sama kleidi iga aasta, aga vahetategi ehteid, kingi, soengut, huulevärvi… kvaliteetne kangas, läbimõeldus ja just ainult sinukehale ja iseloomule loodud rõivas on samuti igavene.

Iluguru meeskond soovib Hannale ja tema lähedastele imeilusat Jõuluaega!


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised