Jõlud kuubis ehk vaata limiteeritud rõivakollektsiooni brändilt CUBE

Eesti bränd CUBE, kellel vanust juba veidi enam kui pool aastat, otsustas tähistada oma tähtpäeva ning jõulude peatset saabumist väikese kollektsiooniga.

Fotod: Galina Deinega
Meik: Viktoria Kurochkina (Glow Make Up)
Soengud: Ilja Komarov (Denis Kovalenko Ilusalong)

Brändi CUBE asutajad ja disainerid Svetlana Agureeva ja Anatoli Ein otsustasid oma jõuluteemalise kollektsiooni fotosessioonil loobuda brändile omastest parukatest. Pildistamisele kutsuti seekord mitteprofessionaalsed modellid, sest disainerite arvates on iga naine loomulikult ilus ja ainulaadne ning CUBE riided on loodud selleks, et rõhutada seda ilu ja individuaalsust.

Buduaar.ru peatoimetaja Tamara Tjutina, moeaktivsit Lena Golubeva, kütuste müügiesindaja Viktoria Filina ja brändi CUBE disainer Svetlana Agureeva kogunesid disainisalongis Astieks, et proovida rõivaid uuest kollektsioonist. Tütarlapsed on oma välimuselt täiesti erinevad, kuid neid sidus ühine soov olla säravalt vastupandamatud.

CUBE rõivastes domineerivad endiselt geomeetrilised mustrid, selged jooned ja minimalism, mida on seekord delikaatselt täiendatud pühadeks sobiliku kulla ja hõbeda iseloomuliku säraga.

Eksklusiivsed pühadekollektsiooni kleidid on saadaval Gallery Fashion Boutique (WW Passaaž, 3 korrusel).

Piiratud kollektsiooni riided on ideaalsed jõuludeks, firmaüritusteks, pidulikeks kohtumisteks, nii kodus või restoranis, samuti sobivad need ka ööklubisse. Kuna pidulikud õhtutualetid ei saa olla ilma aksessuaaride ja eheteta on disainerid lisanud need Eesti brändilt Plum D’Or.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Tallinn Fashion Week 2020

Eesti moe tähtsündmus Tallinn Fashion Week leiab aset 5.-6. mail tuues lavale nii kodumaa tippmoeloojad kui ka uued tegijad. Seekord…