JACK & JONESi kaheksa nõuannet poissmeestepeoks

JACK & JONES ongi noormeestele kokku kogunud kaheksa nõuannet, mida jälgides võib olla kindel, et poissmeestepidu möödub sirge selja ja kahetsusteta.

1. Tea oma tempot

Sa võid ju arvata, et oled tugev ning vastupidav viiking, kuid ilmselt sa siiski (natuke) eksid. Seega tea enda piire, võta aega ja unusta macholik käitumine. Nii saad olla kindel, et naudid tervet õhtut.

2. Naudi toitu ja joo vett

Söö enne pidu ja peo ajal, et aeglustada joovastavate jookide mõju kehale. Hea mõte on juua rohkelt vett, et hoida ennast hüdreerituna kogu õhtu vältel. Jäädes sarnast tüüpi jookide juurde, vähendad järgmise päeva peavalu juba eos.

3. Püsi ühenduses

Oled näinud filmi “Pohmakas” ? Keegi kaob alati ära. A-l-a-t-i! Seega prindi välja poissmeestepeo ajakava koos kõigi osalejate telefoninumbritega – see on justkui poissmeestepeo GPS. Kui juhtub, et eemaldud seltskonnast, vajad sa tõenäoliselt telefoni, mis ka toimib. Pista taskusse akupank ning ära unusta seda eelnevalt laadida.

4. Ole ettevalmistunud

Veedad öö kodust eemal? Võta kaasa vajalikud hügieenitarbed ning varurõivad, millega end järgmiselgi päeval mõnusalt tunda. Vajadusel ründa potentsiaalset hommikust peavalu juba eos ja võta kaasa mõned eelnevalt proovitud ravimid. Puu- ja juurviljad hommikusöögiks aitavad kiirelt tõsta hävitatud vitamiinide taset.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised