IRIS JANVIER esitleb uut ärinaistele mõeldud BUSINESS kollektsiooni

Suvi on tulnud ja iga naise unistuseks on lõpuks selga panna lilleline suure dekolteega kleit. Kontori tingimustes ei pruugi see aga alati olla kõige parem valik. IRIS JANVIER suvised BUSINESS kleidid sobivad aga kontorisse ideaalselt.

 

Hästi istuv, mugav ja moodane kleit mängib edukates otsustes suurt rolli, palju suuremat kui me esmapilgul arvatagi oskame.

 

Uue kollektsiooni esitlejaks valis moemaja eduka kirjastaja Tiina Ristimetsa, kes on eneseteadlik ja stiilne naine, hinnates kõike seda ka oma igapäevases riietuses.

 

 

Mõeldes tegusale naisele: IRIS JANVIER business.

 

IRIS JANVIER Business on moeliin IRIS JANVIER moemajast, mis on loodud mõeldes tegusale naisele. Kollektsiooni keskseks ideeks on soov olla unikaalne ärimaailmas, seda nii mõtteviisi kui ka välimuse poolest.

Kollektsioon on loodud mõeldes iseteadlikule naisele, kes soovib olla elegantne igas päevas. Tööaeg moodustab suurema osa tema aktiivsest päevast ning ta soovib nautida igat hetke oma töises keskkonnas – olgu see siis kontoris, kohtumisel või ärilõunal.

Kollektsioon on praktiline, mugav ja valmistatud kvaliteetsetest kangastest, mis ei vaja igapäevast hooldust. Lõiked on mugavad, hästi istuvad ja naiselikud. Värvigamma varieerub, moodustades omavahel sobiva täiusliku kombinatsiooni. Business kollektsiooni detaile saab kergesti omavahel kombineerida, mis on suurepärane võimalus luua erinevaid komplekte igaks tööpäevaks. Kollektsiooni igat eset on limiteeritud koguses ning hinnatasemelt on see sobiv kõigile, kes soovivad kvaliteetset Eesti disaini mõistliku hinnaga.

Meie andmed ja asukoht:
SHOWROOM
L. Koidula 24-10
+ 372 504 3272
info@iris-janvier.com
www.iris-janvier.com
Facebook: https://www.facebook.com/IRISJANVIER/
Instagram: https://www.instagram.com/iris_janvier/

 


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised