Ines Karu-Salo rõivabränd KiRiVOOd leiab nüüdsest Tallinna ja Tartu Kaubamajast!

Alates veebruarist leiab TALLINNA ja TARTU KAUBAMAJA Eesti disaini osakonnast ja veebipoest aegumatu disainiga jätkusuutliku brändi KiRiVOO naisterõivad.

 

KiRiVOO asutaja ja juht Ines Karu-Salo lisab: “Me imetleme Kaubamaja hoolivat klienditeenindust ning rõõmustame, et Kaubamaja väärtushinnangud ühtivad KiRiVOO omadega, soovides nahasõbraliku ja kõrgkvaliteetselt toodetud jätkusuutliku moe teha inimestele kättesaadavamaks. Oleme väga tänulikud ning loodame, et meie eksklusiivne koostöö saab olema pikk ja edukas.”

KiRiVOO on šikk, elegantne ja eestimeelne disainerrõivaste bränd teadlikule, stiilsele ja tugevale naisele. Naisele, kes hindab rõivaste juures selle eksklusiivsust, kvaliteeti ning häid kangaid, nagu näiteks sertifitseerutud orgaaniline puuvill ja bambusviskoos. Kõik riided valmivad professionaalse käsitöö tulemusel kõrge standardiga Tallinna õmblustöökojas ning kõrgehinnalised kangad hangitakse Euroopa eri riikidest. Veel hiljuti tutvustas KiRiVOO kahte uut kollektsiooni Tallinna moenädalal ja osales juhtival moemessil Inglismaal. Brändi jätkusuutlikku tegevust on veel tunnustanud Oxford Fashion Studio, Not Just a Label, Sustainable Angle, Pure London, Common Objective, Conscious Fashion Campaign koostöös United Nations organisatsiooniga, Hilton Tallinn Park hotell ja Estonian Folks International.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised