Ikoonilise Victoria Beckhami looming nüüd müügil ka Eestis
Avafoto: Shutterstock

Vabalt langevad, laialõikelised ning helgetes toonides rõivad on suurepärasteks sissejuhatajateks Victoria Victoria Beckhami kevadsuvise kollektsiooni lendvusele ning kergusele. Läbiv sportlik motiiv ning rafineeritud minimalism on kombineeritud pitsdetailide ja boheemlaslike volangidega moodustades vaoshoitud, kuid visuaalselt uskumatult stiilse terviku.

2008. aasta septembrist alates, mil Victoria Beckham pani aluse enda moemärgile, on ta alatasa tõestanud – kriitikud eksivad. Näib, et ikooniline Victoria Bekcham teab alati, mida naised soovivad kanda. Tema kollektsioonides leidub alati rohkelt detaile ka moedisaineri isiklikust stiilist, brändi peened pikad skulptuursed kleidid on muutunud moeklassikaks, mida jumaldatakse eelkõige imelise istuvuse ning figuurisõbralikkuse tõttu. Viimaste hooaegade sportlik joon ning vabam stiil on aga leidnud sama sooja vastuvõtu kui brändi algusaastate looming.

Victoria Victoria Beckham Pre SS17 kollektsioon on eksklusiivselt müügil Stockmanni kaubamaja naisteosakonnas.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Tallinn Fashion Week 2020

Eesti moe tähtsündmus Tallinn Fashion Week leiab aset 5.-6. mail tuues lavale nii kodumaa tippmoeloojad kui ka uued tegijad. Seekord…