H&M avaldas, kellega koostöös valmib brändi uus disainerkollektsioon. Ja see saab olema tõsiselt silmapaistav!

KENZO X H&M kujuneb peatselt uueks moodsaks hashtag'iks Instagramis.

H&Mil on hea meel teatada, et järgmine disainikoostöö valmib elust pulbitseva ja mängulise Pariisi moemajaga KENZO, mis põimib oma unikaalsesse ja nooruslikku moeloomingusse eri kultuuride mõjutusi. Loovjuhid Carol Lim ja Humberto Leon toovad KENZO vaimsuse ka koostöösse H&Miga, luues kollektsiooni, mis koosneb rõivastest ning aksessuaaridest nii naistele kui meestele. „KENZO x H&M“ kollektsioon on saadaval enam kui 250 H&Mi kaupluses ja e-poes alates 3. novembrist 2016.

Alates moemajaga liitumisest 2011. aastal on Carol Lim ja Humberto Leon jäänud truuks oma moemissioonile esitleda julgeid värve ja ilmekaid mustreid täis kollektsioone nii muljetavaldavatel etendustel kui läbi kunstnikega tehtud koostööprojektide ja loominguliste digikampaaniate. Nad töötlevad erinevaid globaalseid mõjutusi ja traditsioone ning liidavad need tänavamoe energiaga, mille tulemuseks on kollektsioonid, mis mõjuvad fännidele üle kogu maailma ühtaegu tuttavlikult ning inspireerivalt. KENZO moemajas väljendab mood vabadust, rõõmu ja individuaalsust.

„Ootame kannatamatult, et saaksime juba kõigiga KENZO x H&Mi maailma jagada. Selle loovust, lõbu ja armastust moe vastu,” räägib H&Mi loovnõustaja Ann-Sofie Johansson.

„H&Miga tehtava koostöö puhul tahame mõelda suurelt, ületada piire ja viia KENZO loomingus väljenduvat uut energiat kõigile üle kogu maailma,” ütlevad KENZO loovjuhid Carol Lim ja Humberto Leon.

PRESSITEADE KENZO X H&M_logo


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised