GLAMUURNE GALERII: Vaata, kes käisid Tiina Talumehe moe-etendusel
FOTOD: Kalev Lilleorg

„Tänan kõiki, kes eile kollektsiooni esitlust vaatama tulid ning selle õhtu kordumatuks muutsid. Mul on siiralt hea meel, et ühest minu lemmikajastust inspireeritud kollektsioon sai nii hea vastuvõtu osaliseks ning jõuab kaunite kandjate seljas peagi algavatele pidulikele üritustele ja vastuvõttudele,“ rääkis Tiina Talumees, kelle luksulikku autorikollektsiooni saavad huvilised juba tänasel kliendipäeval tema Rotermanni stuudiopoodi lähemalt vaatama minna.

 

Tiina Talumehe uue kollektsiooni kaunitest õhtukleitidest õhkub hoolikalt viimistletud Art Deco vormipoeesiat, mis väljendub nii filigraansetes pärltikandites, kleite ehtivates laserlõikelistes abstraktsetes loodusmotiivides kui ka kunstniku pintslitõmbeid meenutavates detailides ja mustrites.

 

Värvigammas kohtame öömusta, helkivat hõbedat, talveõhtute sinavat valget ja trendikat beeži. Voogav plisseer, õhkõrn pits, luksuslik tüll ja trendikas jacquard koos pärlite kuma ja litrite helgiga muudavad iga käsitööna valminud unikaalse kleidi niisama kordumatuks kui selle kandja.

 

Vaatemängulisel moeetendusel aitasid teoks saada peasponsor IIZI Kindlustusmaakler ja Go Group. Külalisi kostitasid karge Nordic Spirits Lab Gin ja värskendav Värska Vesi, uusi nahahooldustooteid tutvustas Mary Cohr. Kaunid meigid tegi Max Factor toodetega meigikunstnik Katrin Sangla ning juuksed said soengusse Wella Professionals juukseekspertide Krista Adrati ning Ilona Varese käe all. Ürituse korraldas Stiilikanal.

Tiina Talumees Moestuudio on Eesti üks tuntumaid ja tunnustatumaid kõrgmoodi viljelevaid moemaju, mis on valmistanud eritellimusel naisterõivaid nüüdseks juba ligi 20 aastat. Kollektsioonid valmivad kvaliteetsetest kangastest Eesti parimate õmblejate käe all. Tiina Talumees Moestuudios Rotermanni kvartalis saavad kliendid tutvuda ka valmiskollektsioonidega.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Tallinn Fashion Week 2020

Eesti moe tähtsündmus Tallinn Fashion Week leiab aset 5.-6. mail tuues lavale nii kodumaa tippmoeloojad kui ka uued tegijad. Seekord…