GALERII: Viru Keskuses avas uksed esimene Thomas Sabo esinduskauplus

Eile, 04.05 avas Viru Keskuses ametlikult uksed Eesti esimene Thomas Sabo esinduskauplus, mis on juba aastaid Euroopas lained löönud kultusbränd.

Thomas Sabo ehete DNA-ks on individuaalsus ja unikaalsus. Need on julget seisukohta väljendavad ehted, mis sobivad ideaalselt šikk-soliidse kui ka rock’n’rolli stiiliga naistele ja meestele. Thomas Sabo brändijuht Helen Polmani sõnul on Thomas Sabo väga dünaamiline ehtebränd, mis on pidevas muutumises ja üllatab igal hooajal uute disainidega. “Eesti naised ja mehed on julged ja üha trenditeadlikumad, valmis katsetama, kombineerima ning otsima ehet, mis identifitseeriks nende unikaalset olemust, ja Thomas Sabo on selleks ideaalne bränd!“ lisab Helen.

Toimus kogu kollektsiooni ülevaatev omanäoline moe-etendus, mida stiliseeris tuntud stilist Kenneth Bärlin. “Kui esimest korda neid ehteid nägin – sattusin vaimustusse just Rebel At Heart kollektsioonist, mis annab nii ägeda võimaluse rokilikuks isikupäraks. Nendes ehetes ja käekellades näen ma jätkusuutlikku kohta oma laual, kuna ma ise kannan väga palju musta oma rõivastuses, siis sellise stiiliga ehted annavad lisaaktsendi. Nii tore uus asi on ka Love Bridge´i käeehe, mis annab võimaluse oma isikliku sõnumi väljendamiseks läbi graveeringu. Minu arvates väga hea leid kingituseks, näiteks noortele kooli lõpetamisteks ja sünnipäevadeks. “, ütleb Kenneth.

Kõige uuema kollektsiooni Love Bridge muudab ainulaadseks see, et oma valitud käevõrule on võimalik kohe kaupluses kohapeal tasuta graveerida endale oluline, südamelähedane sõnum või elukreedo. Eile said õnnelikud 12 külalist võimaluse keerata õige võtmega lahti armastuse tabalukk ja võita armastuse silda tähistav Thomas Sabo romantiline käeehe. Õnnelik võitja Polina Mattisen ja väike Emilia, sai valida endale kauni käeehete koos südantsoojendava sõnumiga.

 


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised