GALERII: Tiina Talumees näitas oma uusimat loomingut Kuressaares
Fotod: Sigrid Osa

Tiina Talumees ütleb ise show kohta: “Meie iga-aastased Arensburgi moeshowd on mõnusaks traditsiooniks kujunenud. Saaremaa on meid alati soojalt vastu võtnud ja hästi tore atmosfäär on showdel tekkinud. Seekord tegime ülevaate Tiina by Tiina ja „Gardenia“ couture kollektsioonidest, näitasime nii mugavat igapäevast kui ka pidulikumat loomingut. Lillemustrid ja pits ning kelmikas plisseer annavad augustisse suvise laengu, et Eestimaa ilusast soojast ajast veel viimast võtta. Kogu show kulges voogavalt üheskoos spetsiaalselt valmistatud õhtusöögiga ja meeleolu lisas elav muusika. Meil oli nii tore, et show ei jõudnud veel läbigi saada kui juba pidasime plaane järgmiseks aastaks.”

Musitseerisid Kristiin Koppel ja Robin Mäetalu.

Pärast moeetendust oli avatud pop-up butiik, kus soovijatel avanes võimalus esitletud rõivakollektsioonidega lähemalt tutvuda ja ka endale midagi meelepärast soetada eksklusiivse 30% allahindlusega.

Lisaks hõrkudele roogadele pakuti veinivalikut Livikolt ning tervitusjoogiks Crafters London Dry Gin koos Fentimans toonikutega. Jumestuse eest hoolitses Glo Minerals ja soengus sätib ilusalong LeLii . Sündmust aitas korraldada Stiilikanal.

Neli aastat on Arensburgi Lounge Muusas ning Päikeseterrassil toimunud mitmete erinevate kodumaiste moebrändide ning disainerite showd, mida saadavad lisaks elav muusika ja maitsenaudingud. Sündmused on olnud väga populaarsed ja toovad moeelamuse koju kätte nii saarlasele kui mandrilt saabunud publikule.

Väike ja privaatne Arensburg Boutique Hotel & Spa asub Saaremaal Kuressaare vanalinna peatänaval. Hotellis kohtuvad kaasaegne arhitektuur ja ajatud väärtused: modernse hoonega kõrvutatud ajalooline osa asub 300 aasta vanuses majas. Arensburgis on hubase spaa ja seminariruumide kõrval hotelli pärliks restoranid, mida suviti ühendab linna kauneim purskkaevuga päikeseterrass.

Tiina Talumees Moestuudio on Eesti üks tuntumaid ja tunnustatumaid kõrgmoodi viljelevaid moemaju, mis on valmistanud eritellimusel naisterõivaid nüüdseks juba 18 aastat. Kollektsioonid valmivad kvaliteetsetest kangastest Eesti parimate õmblejate käe all.

Tiina Talumehe valmiskollektsioone saab osta Tiina Talumehe moestuudio salongpoest Rotermanni 5, Tallinna Kaubamajast, Eesti moedisaini poest Zero Baltika kvartalis ning Siisoni veebipoest www.siison.ee.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised