GALERII: Superdry poe avamine tõi kohale kuulsa seltskonna

Eile avas Briti elustiilibränd Superdry oma Baltikumi suurima poe Rocca al Mare Kaubanduskeskuses. Glamuursel avapeol astusid modellidena üles tuntud Eesti naised, teiste seas Evely Ventsli, Karin Rask, Triinu Paomets “Lepatriinust”, Eva Esse, Triin Luhats, Teele Viira, Diana Varik, Kertu Jukkum ja Helina Risti, ning stiilsed võrkpallurid Mart Tiisaar, Dimitri Korotkov, Ragnar Kalde, Kaspar Pomerants ja Raul Liinev. Moeshow stiliseeris elustiiliblogi Stellarium autor ja stilist Stella K. Wadowsky.

Superdry brändi edule Eestis on kindlasti kaasa aidanud tuntud inimesed, kelle üheks lemmikuks bränd on aastaid olnud ja kes seni Inglismaal käies või mujal reisides on seda endale garderoobi soetanud.

Eesti trenditeadlik tarbija on Superdry praeguseks väga hästi omaks võtnud. Algul tuldi meile otsima valdavalt brändi klassikat, vintage logodega sportlikus stiilis T-särke, millest bränd alguse sai, aga nüüd on üha rohkem ka neid, kes on saanud teadlikuks, et meilt leiab sobiva rõiva ka kontorisse ja linnatänavale. Värsked kollektsioonid on just saabunud, seega tasub tulla sügisgarderoobi täiendama,” rääkis Superdry Eesti esinduspoodide tegevjuht Armo Avila.

Brändi sügistalvistes kollektsioonides kohtub trendikas urbanstiil sportliku vintage’iga, samuti leiab sealt preeriastiili ning punk-stiili inspiratsiooniga tooteid. Kogu kollektsiooni iseloomustavad huvitavad detailid, mis lisavad ka garderoobi baasesemetele huvitavaid nüansse. Meestekollektsioonides kohtub 90ndate aastate Londoni tänavastiili graafika 70ndate väljapeetud suusakuurorti stiiliga, samas kui naistekollektsioonidest õhkub sundimatult stiilset french girl stiili, mille poolest prantslannad eriti imetletud on.

Glamuursel avapeol lõi kohapeal meeleolu DJ Kert Klaus ning üritusel aitas teoks saada Stiilikanal. Modellide juuksed sättis Tradehouse, kaunid meigid tegi Rimmel London ning külastajaid kostitas ehtsas Briti-stiilis põnevate viskikokteilidega Monkey Shoulder.

Superdry brändi iseloomustab eelkõige autentsus, kvaliteetsed materjalid ja kaasaegsus, mis on teinud temast ühe hinnatuima tänavamoe brändi rohkem kui 40 riigis. Rõivaste ja jalatsite selgelt äratuntav Briti stiil on huvitavalt põimitud Ameerika vintage’i ning trendikate Jaapani kujunditega. Superdry poed leiab lisaks värskelt avatud Rocca al Mare kauplusele ka Tallinnas Ülemiste keskusest ning Tartus Kvartali keskusest.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised