GALERII: Sõbrapäeva unustamatu õhtu Gloria Veinikeldris

Möödunud laupäeval pakkus ajalooline Gloria Veinikelder sõbrapäeva erimenüüd, mille kõrval sai nautida moebrändi IRIS JANVIER uut loomingut.

Fotod: Maksim Toome

Peakokk Kaido Metsa loodud sõbrapäeva erimenüü ja IRIS JANVIER uue kollektsiooni esmaesitlus tegid romantilise talveõhtu atmosfääri täiuslikuks ja meeldejäävaks. Külalisi tervitati pokaali Crémant de Loire Rosé Brut, Le Château, romantiliselt Prantsusmaalt.

Moebrändi IRIS JANVIER värske kollektsioon on õrn ja sensuaalne, samas on selles tunda ka tugevat, värsket energiat ja dünaamikat. Brändi kevadkollektsioon on seksikas, kuid samal ajal hästi tasakaalustatud ja viisakas. Kollektsioonis on palju kleite, toppe ja seelikuid, mis on valmistatud kõrgkvaliteetsest pitsist, materjalid on mängulised ja naiselikud ja lisavad kandjale enesekindlust ja võlu. Kasutatud on ka seksikat ja provokatiivset nahka, ülitrendikaid pastelseid toone ja lilleprindiga siidi.

Õhtu jooksul jagati ohtralt kingitusi, mille olid välja pannud Gloria Veinikelder, IRIS JANVIER, mineraalkosmeetika Da Vinci, naturaalkosmeetika Madara ja ehtebränd New Vintage by Kriss.
Kohal oli veetlev maag Maria Katariina, kes ennustas paaridele ja üksikutele armuelu tulevikku.
Tallinna vanalinna südames, keskaegse linnamüüri varjus peituv Gloria Veinikelder pakub toiduelamuste kõrval oma külalistele konkurentsitult Põhjamaade suurimat veinivalikut. Ajalooline atmosfäär, suurim veinivalik ja armastus hea toidu vastu teevad Gloria Veinikeldrist koha, kus aeg peatub nautlemiseks. Restorani hubane ja elegantne interjöör, küünlavalgus ja praksuv kamin teevad venikeldrist kahtlemata ühe tõelise vanalinna pärli.
IRIS JANVIER uus kollektsioon on neile, kes hindavad modernset, funktsionaalset ja läbimõeldud disaini. Brändi loominguga võid tutvuda SIIN või külasta nende showroom’i, mis asub aadressil L. Koidula 24/10


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised