GALERII: Schwarzkopfi Miss Palette tiitli võitis Irina Autio

Kolmandat korda valis Schwarzkopf Eesti neidude seast juuksevärvile Palette uue reklaamnäo. Võitja kuulutati välja eile, 29. augustil toimunud finaalüritusel Tallinnas Swissotelli restoranis The Quarter. Võitjaks tuli Tallinna neiu Irina Autio.

 

Miss Palette konkurss toimus Schawrzkopfi eestvedamisel Eestis juba kolmandat korda. Võistluse eesmärgiks oli leida silmapaistev ja kaunite juustega Eesti neiu, kes alates sügisest hakkab kaunistama Palette juuksevärvide reklaame Eesti naisteajakirjades. Võitja selgus neljakuulise otsingu tulemusel, kus oma roll oli nii veebihääletusel kui ka Eesti prominentidest koosneval žüriil. Võistluse võitis särav punapea Irina Autio.

 

Irina Autio, Miss Palette 2017: “Konkurss oli unustamatu elamus! Teadsin, et sõbrad ja tuttavad toetavad mind, kuid nii suurt kaasaelamist ei julgenud ma oodata. Kõige enam üllatas suur poolehoid inimeste poolt, keda ma kohanud ei ole. Olen väga õnnelik, et olen nüüd Palette reklaamnägu ja tänan kõiki toetuse eest!

 

Annija Bērziņa, Palette juuksevärvide Baltikumi brändijuht: “Seekordne võistlus erines oluliselt eelnevatest aastatest. Esiteks osales eelvoorus rekordarv Eesti naisi. Teiseks oli varasemast suurem roll professionaalsetel žüriiliikmetel. Usume, et võitjaks tuli väga sobiv inimene, kes särab koos Palette juuksevärvidega vähemalt sama kirkalt kui seda tegid Reelika Bergman ja Merilyn Saksing eelnevatel aastatel! Täname südamest kõiki osalejaid, oli suur rõõm nii säravate inimestega koostööd teha ning loodame, et osalejatele oli konkurss rikastavaks kogemuseks modellimaailma telgitagustesse.”

 

Konkurss sai alguse mais ja toimus Schwarzkopfi loodud rakenduses, kus Eesti neidudel paluti saata endast foto. Osavõtjaid oli 348 ning nendest üheksa parimat selgus rahva ja žürii koondhääletusel. Finalistid said end kaamera ees proovile panna professionaalsel fotosessioonil. Võistlus jätkus profifotode põhjal veebihääletusega, kus osales üle 7000 hääletaja. Miss Palette otsingud kulmineerusid lõppüritusel, kus neiud pidid silmitsi seisma karmi žüriiga.

 

Konkursi finaalüritus toimus 29. augustil Swissotelli restoranis The Quarter. Finalistid astusid üles Riina Põldroosi kleitides ning vastasid publiku ees žürii küsimustele. Žüriisse kuulusid lauljatarid Merilyn Uusküla ja Grete Paia ning Thaya salongi juhataja Kadri-Triin Truija. Õhtut modereeris ilutoimetaja ja jumestuskunstnik Reet Härmat. Muusikalist vahepala pakkus Kristjan Kasearu.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised