GALERII! Oksana Tanditi kirglikult mereline Piraat Alvilda

07. mail, esitles Oksana Tandit oma värsket ja sportlikult elegantset kevadsuvist kollektsiooni Piraat Alvilda.

Fotod: Maksim Toome

„Tänan südamest kõiki, kes kohale tulid ning loodan väga, et kollektsioon inspireeris teid endale uut kevadsuvist lemmikut garderoobi valima. Mul oli kollektsiooni valmimisel õnn koostööd teha suurepäraste partneritega, tänu kellele sai loodud kogu see mereline ilu, mis teid nüüd ootab,“ rääkis Oksana Tandit.

Oksana Tanditi seekordne kollektsioon on inspireeritud viikingite legendaarsest naiskaptenist ja piraadist Alvildast ning mereteemat leiab sealt rohkesti: valge-sini-punasest moodsast värvigammast ankrumotiividega nööpideni. Käsitööna Eestis valminud kollektsiooni ilmestavad Oksana loomingule iseloomulikud selgelt väljajoonistunud siluetid, puhtad värvid ja kvaliteetsed materjalid Euroopa kangatoodete paremikust: täissiid, šifoon, organza, buklee, puuvillane pits ja peen villane krepp. Uus kollektsioon ühendab endas kõrgmoele omase tipptasemel disaini ja viimistluse, olles ühtlasi väga kantav kosmopoliitse eduka naise igapäevaelus.

Võluva MINI-ga saab trendikaid mummusid armastav klient tutvuda United Motorsi Tallinna esinduses (Paldiski mnt 108). Tegemist on ainulaadse „MINI Wears Oksana Tandit“ disainitud MINI-ga. Trendikat ja maailmas ainsat selletaolist disainitud MINI on võimalik endale soetada väga erilise hinnaga.

Oksana Tandit on Eesti üks tuntumaid moeloojaid, kelle selgelt äratuntav käekiri ja detailide rõhutamise oskus on lummanud kliente juba üle kümne aasta. Oksana loominguga saab tutvuda tema esindussalongis Tornimäe 5. Kollektsiooni esitlusele aitasid kaasa D’DIFFERENCE, United Motors & MINI, Creative Nails Design, Aperol Spritz, Nord Sail, La Biosthetique ja Dune London. EMA & AL modellidele tegi meigi Lana Vallo & Glow Make-up ning soengud Tamara Korjagina. Komplekte täiendasid Tanel Veenre ehted. Sündmust aitas korraldada Stiilikanal.

 


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Tallinn Fashion Week 2020

Eesti moe tähtsündmus Tallinn Fashion Week leiab aset 5.-6. mail tuues lavale nii kodumaa tippmoeloojad kui ka uued tegijad. Seekord…