GALERII: Moodne projekt Fashion Showcase kogub populaarsust

Projekti organisaatorid Jelena Malis ning Anastassia Balak ühendasid omavahel kokku moe etendusi ning peoõhtuid. Külalistel oli võimalus nautida viimaseid moe tendentse nii eesti kui välismaa disaineritelt ning lõõgastuda meeldivas atmosfääris. Moe ürituste läbiviimise kohtadeks hakkavad olema mainekad Tallinna restoranid ja kohvikud. Sellel korral Spring Fashion Showcase toimus legendaarses restoranis Gloria, kus peakokk Dimitri Demjanov pakkus külalistele rikkaliku toiduvalikut. Ürituse raames olid esitatud uued kollektsioonid eesti disaineritelt AB Fashion Design (www.abfd.eu), Gerli A. Chantelle (www.gerliachantelle.com), Accessories by Oksana Linde. Samuti olid esitatud Gallery Fashion Showroomi poolt (https://facebook.com/gallery.fashion.showroom/) kollektsioonid itaalia brändidelt ja maailma tuntud disainerilt Dany Tabet, kes valmistab õhtukleite iludusvõistlustele „Miss World“. Meigi eest vastutasid meigikunstnikud: Green Beauty Makeup artist Sveta Põdra (http://greenbeauty.ee) ning Vero Nika Makeup artist. Oma meistriklassi soengutes näitasid Aigor Bõzov ja Lilian Seeme. Ürituse pärliks olid jazzlaulja Sofia Rubina ning Viru Varietee tantsutrupp. 

Üritusele kogunes suur hulk külalisi, kelle seas olid meedia sfääri ning ärisektori esindajad. Ürituse sponsoritena võtsid osa: Vino Rosso & Co, Tallinn Cigar Club, Sky Travel, PRO Kosmeetika, Kalev, Põltsamaa, Balbiino, Geidi’s Bakery. 

 

” See, mis täna toimub – see on eriline sündmus, suure ettevalmistuse tulemus ja arvukate inimeste pingutus. Väga palju inimesi tulid meie projektile kaasa elama ja me väljendame suurt tänulikkust neile selle toe eest. Spring Fashion Showcase – see on juba teine üritus meie projektis. Need pole mitte esimesed sammud, vaid hoopis sihikindel liikumine meie mõte realiseerimiseks. Meie projekt Fashion Showcase – seltskonna üritus ilusate ning edukate inimeste jaoks!” – räägib üks projekti organisaatoritest Jelena Malis. Järgmist üritust Summer Fashion Showcase esindajad plaanivad läbi viia augusti kuus, täpsemat infot võib vaadata ametlikul leheküljel Facebook’is https://facebook.com/fsfashionshowcase/.

Õhtujuhtide riided on esindatud Gallery Fashion Showroomi poolt. 

Fotograaf: Jelena Rudi 

Video: Denis Rahu

 


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised