GALERII: Monton tutvustas moemaanidele brunch’i raames leemuritest inspireeritud Talented kollektsiooni

Laupäevasel koosviibimisel, kus olid kohal nii moetoimetajad, stilistid kui ka moeblogijad, tutvustasid Montoni kollektsioonijuht Pille Lauring ning peadisainer Hanna Haring tänavust – leemuritest inspireeritud – Talented kollektsiooni. Samuti sai esmakordselt lähemalt näha ning soovi korral selgagi proovida värskelt Tallinn Fashion Weeki moelavalt naasnud erikollektsiooni #nofilter. Viimase näol on tegemist spetsiaalselt moenädala etenduse jaoks valminud kollektsiooniga, kus kombineeriti nii Montonisse samal päeval müügile jõudnud Talented kollektsiooni esemeid kui ka unikaalseid show-piece’e.

Põnevaid stilistilisi lahendusi kasutades, mida sai näha ka Tallinn Fashion Weeki Montoni moeetendusel, julgustab Monton oma tänavuse kollektsiooniga inimesi end väljendama ja näitama oma mitmekülgsust, sest mitte keegi ei pea oma olemust salgama või alla suruma. Peadisaineri Hanna Haringu sõnul kohtuvad kollektsioonis pealtnäha kaks juhuslikku kaunist sümbioosi. „Kollektsiooni esimene osa toob lavale julged, rõõmsad värvid, külluslikud prindid ja uhked krae- ja mansetidetailid, mis moodustavad omavahel positiivse eklektika. Kirkad toonid aitavad aga halli argipäeva tuua elurõõmu ja helgust ning annavad sära juurde hetkedel, kui on vaja väikest süsti enesekindlusele,“ lisab Haring.

Kollektsiooni teine pool on kannustatud Montoni põhimõttest luua moodi julgetele, väljapaistvatele ja säravatele isiksustele, unikaalsetele ja positiivse „kiiksuga“ karakteritele, kes inspireerivad olema paremad inimesed. Siinkohal ongi inspiratsiooniallikaks need samad leemurid – väljendusrikka ilme, kauni helehalli kasuka ja maailma naljakaima sabaga loomad, keda leiab kollektsioonist erinevatelt printidelt ning elementidelt. Kangastest särab selles kollektsioon teksa, mis on viimasel ajal moelavadel peaaegu et kohustuslik materjal. Pastelsetes toonides teksa koosmõju õrna pitsiga jääb meelde oma helguse, rahu ja iluga.

 


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised