GALERII: Marc Cain esitles oma värskeimat, 70ndate mõjutustega moekollektsiooni

Moepublikuni jõudis kevad-suvine kollektsioon, mille peakangelaseks oli enesekindel naine, kelle garderoobis harmoneeruvad modernne klassika ja romantilised pitsdetailid.

Fotod: Maksim Toome

70ndate mõjutustega kevad-suvine kollektsioon on kooslus boheemlaslikust vabaajamoest ja tulevikku vaatavast romantikast. Mänguliste ja kohati isegi tütarlapselikele lõigetele lisavad vürtsi etniline mustritemäng ning eksklusiivsed materjalikooslused. Pliseeritud seelikud, hipihõnguline narmasääristus ja kõrge pihaga püksid on vaid mõned uustulnukad, kes on ennast Marc Caini klassika kõrval sisse seadnud.

Erilisel kohal on algava hooaja kollektsioonis kindlasti heledates varjundites heegeldatud kleidid, millele teevad komplimendi safari stiilis linane ja suvine tviid. Kõrget lendu jätkavad moelaval praktilised keebid ja kulutatud effektiga püksid. Värvipaletti domineerivad üdini naiselik elevandiluu ja kirgas valge, mille hulka on aktsendiks lisatud julgeid lilledetaile ja terrakota hõngu. Aksessuaaridevalikust leiab nii laias valikus tenniseid, nahkpunutistega sandaale, kui ka siidsalle.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised