GALERII: Kids Vogue Runway Model Eesti lapsmodellide show

Maailmas on käimas kõrgmoe nädalate hooaeg. Modell ja produtsent Ireni Erbi, kes on sel hooajal töötanud modellikõndimise koreograafina Fashion TV moe-show’de ettevalmimisel Põhja-Küprosel ning astub ise poodiumile kahe kollektsiooni esitlusel Moskvas annab sarnaseid arenguvõimalusi ka modelliks pürgivatele Eesti lastele.

Star Kids Agency lapsi saab aina tihedamini näha välismaa poodiumitel nagu näiteks: International Kids Fashion Week; Mercedes Fashion Week; Estet Fashion Week; Rome Fashion Week; FIMI Fashion Week. 

Eesti noorte modellide sügis möödub kiirelt ja reisides, moe-show’de hooaeg lõppeb nende jaoks detsembris Baltimaades juba tundud samanimelise ajakirja poolt korraldataval moeballil “Talvine Muinasjutt L’Officiel”.

Kuidas toimub alustavate modellide ettevalmistus? Peale castinguid, modellikõndimise ja poseerimise harjutamist saavad kandidaadid ja Star Kids põhimodellid ennast proovile panna kohalikus projektis Kids Vogue Runway Model, mis annab nii moe-showde praktikat kui näitab ära igaühe valmisoleku välismaa poodiumiteks. 

Sel aastal enne moenädalate hooaja algust näitasid rohkem kui 40 alustavat noort modelli kogu Eestist Tallinna kohvikus Wabadus Stockmanni kaubamaja premium-brändide United Colors of Benetton, Mayoral, Naked, Tommy Hilfigher uusi kollektsioone. Moe-show’de stilistina esines esmakordselt Miss Planet Estonia 2017 ja ühtlasi ka Star Kids agentuuri manager Anna Birjukova. Lapsed tutvusid moe-show põhjaliku backstage- ettevalmistuse ja show’de lavastusprotsessiga ning said tunda poodiumile astumise hetke põnevust. Tulemustele vaatamata said kõik lapsed kingitusi Star Kids agentuuri, Dr Nona ja Happy Fly batuudikeskuselt ning kõige edukamadad ka õiguse astuda välismaa lavadele.

Produtsent Ireni Erbi on hästi kursis rahvusvaheliste moesündmuste detailide ning seadustega: “Iga välismaa kõrgmoenädala backstage on suur töö kus korraldajad vajavad korda ja distsipliini. See ei ole meelelahutus ega lõbus ajaveetmine, mõne brändi show’l võib korraga osaleda üle 100 modelli. Korrarikkumise või lihtsalt hilinemise eest võetakse modell hoolimata vanusest moe-show’st maha. Laste puhul sõltub nende edu palju just lapsevanemate distsipliinist, mitte vaid noorte endi modellipotentsiaalist ja väljaõppe tulemustest.Loodan, et see moehooaeg läheb Eesti noortel modellidel sama edukalt kui eelmine!” 


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Pärnusse – kuurordimoodi nautima

[caption id="attachment_47659" align="alignnone" width="300"] Foto: Marie Rosalie Hanni, Pärnu Muuseum[/caption]   Sel suvel avas Pärnu Muuseum koostöös Aleksandr Vassiljevi Fondiga uksed…

Tallinn Fashion Week 2020

Eesti moe tähtsündmus Tallinn Fashion Week leiab aset 5.-6. mail tuues lavale nii kodumaa tippmoeloojad kui ka uued tegijad. Seekord…

Fendi keeras peavõru tagurpidi

Milano moenädal tutvustas Itaalia moebränd peavõru kandmiseks väga ainulaadset uut viisi, keerates need tagurpidi. Laval kandsid toekaid  nahast polsterdatud tagurpidi…