GALERII: Karolin Kuusik näitas Coca-Cola moodi

P.S. Modellidena astusid üles Tantsugeeni poisid ja tüdrukud, nende seas ka Iluguru peatoimetaja Kristiina Virt!

Fotod: Tiit Mõtus

“Moeshowd luues lähtusin ma sellest, et Coca-Cola mood on igapäevane, mugav ja lihtsasti kantav ning oluline on just elustiil ja rõõmus suhtumine. Need asjad sobivad kõigile ja teevad igapäevamoe stiilsemaks ning omanäolisemaks,“ kommenteeris Karolin Kuusik moeshowd.

Coca-Cola POP-Up poe tootevalikust leiab lahedaid riideid, telefonide ümbriseid, kotte, reisikohvreid, rannarätikuid, seljakotte, kellasid, külmikumagneteid ja mida kõike veel. Eksklusiivselt on saadavad taastöötluse käigus valminud Coca-Cola purkidest tehtud ehted. Kokku on valikus on üle 100 erinevat unikaalse Coca-Cola toote.

Lisaks ostlemisele saab Coca-Cola POP-UP poe alal veel lihtsalt mõnusalt aega veeta ja head muusikat kuulata. Koostöös Weekend Festivaliga mängivad alates tänasest iga päev kell 19.00-21.00 DJ-võistluse vahevõitjad oma tunnise seti. Võistluse peaauhinnaks on harukordse võimaluse mängida koos maailmakuulsate DJ-dega Weekend Festivalil.

POP-UP poes saab luua personaliseeritud Coca-Cola purke ja üllatada sõpru laheda, just talle tehtud Coca-Colaga. Samuti on avatud tasuta Coca-Cola fotoboks, kus koos sõpradega toredaid hetki jäädvustada saab.

Coca-Cola POP-UP pood asub aadressil Tartu mnt 1, kohe Viru Keskuse läheduses ja on kuni 5. juunini avatud iga päev kell 11.00-22.00.

IMG_4507-2


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised