GALERII: Itaalia ehtebränd Nomination Italy avas esimese esinduspoe Eestis

6. detsembril kogunes moekas seltskond Tallinna kõige uuemas kabanduskeskuses T1, et eht-itaallasliku peoga avada Firenzest alguse saanud ehtebrändi Nomination Italy esimene esinduspood Eestis. Esmakordselt viibisid Tallinnas ka kaubamärgi asutaja Paolo Gensini ning tema samuti pereettevõttes tegutsev poeg Alessandro Gensini. Hoogsa peoõhtu juhiks oli näitlejatar Kaisa Selde.

1987. aastal alguse saanud Nomination Italy enim tuntud tooteks on kahtlemata käevõru, millele igaüks saab lisada endale meelepäraste motiividega lülid. „Me oleme ääretult positiivselt üllatunud, kui suurepäraselt on meie ehted siin vastu võetud,“ jagas Alessandro Gensini emotsioone. Ka Paolo Gensini kinnitas, et Tallinn neile meeldib ja kindlasti tulevad nad siia tagasi.

Itaallaste lugupidamist Eesti vastu kinnitab asjaolu, et just nimelt Eesti Vabariigi 100. aastapäeva auks valmistas Nomination Italy erilise sini-must-valge lipuga lüli. Spetsiaalselt Tallinna esinduspoe avamise puhul lansseeriti aga kapselkollektsioon, millest igaüks saab valida näiteks rukilille, Vana Toomase või suitsupääsukese sümboliga ehtelüli. Itaalia ehtebrändi ja Eesti märgilise seotuse auks kandsid avaüritusel kõik Nomination Italy monobrand-poe esindajad kohalike moebrändide ja disainerite – KÄTi, Ivo Nikkolo, Montoni ning Kriss Sooniku – riideid.

Itaalia ehtebrändi Nomination Italy esinduspood on avatud Tallinnas, kaubanduskeskuse T1 I korrusel.

 


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised