GALERII: IRIS JANVIER Business kollektsioon tegusale naisele

Vaata IRIS JANVIER'i viimase kollektsiooni trendikaid ja väljapeetud rõivaid, mis sobivad suurepäraselt kontoriatmosfääri!

Fotod: Dmitry Gerasimov

IRIS JANVIER Business on uhiuus moeliin IRIS JANVIER moemajalt, mis on loodud mõeldes tegusale naisele. Tallinn Fashion Week’i raames esitletud kollektsiooni keskseks ideeks on soov olla unikaalne ärimaailmas, seda nii mõtteviisi kui ka välimuse poolest.

Kollektsioon on loodud mõeldes iseteadlikule naisele, kes soovib olla elegantne igas päevas. Tööaeg moodustab suurema osa tema aktiivsest päevast ning ta soovib nautida igat hetke oma töises keskkonnas – olgu see siis kontoris, kohtumisel või ärilõunal.

Kollektsioon on praktiline, mugav ja valmistatud kvaliteetsetest kangastest, mis ei vaja igapäevast hooldust. Lõiked on mugavad, hästi istuvad ja naiselikud. Värvigamma varieerub moodustades omavahel sobiva täiusliku kombinatsiooni. Business kollektsiooni esemeid saab kergesti omavahel kombineerida, et luua erinevaid komplekte igaks tööpäevaks. Kollektsiooni igat eset on limiteeritud koguses ning hinnatasemelt on see sobiv kõigile, kes soovivad kvaliteetset eesti disaini mõistliku hinnaga.

Külasta IRIS JANVIER’i showroom’i: L. Koidula 24-10 (tel: + 372 504 3272)
info@iris-janvier.com
www.iris-janvier.com


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised