GALERII: IG kaasautor ja ilutoimetaja Lidija Malinovskaja on IRIS JANVIER’i reklaamnägu

Lidija Malinovskaja on tänapäevase super-naise kehastus: alati ilus, stiilne ning edukas. Just need omadused iseloomustavad ka IRIS JANVIER'i värsket moekollektsiooni.

Fotod: Dmitry Knut

IRIS JANVIER’i uus kollektsioon My Little Italy on inspireeritud Veneetsiast. Veneetsia on unikaalne, maagiline linn mis asub keset vett, maa ja taeva piiril. Veneetsia on gondlite, kanalite ja ajatu kunsti linn. Linn, mis on nii ahvatlev ja eriline, et ei jäta kedagi külmaks. Ei ole sugugi juhustlik kokkusattumine, et selle sensuaalse kollektsiooni reklaamfotode modellina astub üles ei keegi muu, kui Itaalias elav (ja ilmselt juba kohalike kunstnike muusaks saanud) – jumestuskunstnik Lidija Malinovskaja.
Kodumaine moebränd IRIS JANVIER avastas Veneetsiat läbi kunstniku silmade. “Käisime kohtades, mis inspireerisid kuulsate kunstiteoste sündi ja ka meie uut pildiseeriat,” selgitavad brändiloojad.

Suvekollektsioon on värviderohke, eriliselt särava meeleoluga ning toob kaasa värsket energiat ja dünaamikat. Uute disainide eesmärk on inspireerida reisiseiklusteks ja maailma avastamiseks. Kollektsioonis on pikad kleidid nii palavaks suveargipäevaks kui ka eksklusiivsete kaunistustega kleidid erisündmusteks, lühemad vaba lõikega puuvillased ning moodsa “midi” pikkusega siidkleidid.
1wall
IRIS JANVIER on kodumaine moemaja, kus igas disainitud esemes põimuvad modernsus, funktsionaalsus ning suure hoolega läbi mõeldud detailid. Brändi filosoofiaks on luua stiilseid naisteriideid taskukohaste hindadega, mis oleksid ühtaegu klassikalised ja uuenduslikud. Vastandite omavahelise sümbioosi loomiseks sulatatakse traditsioonilised rõivaelemendid meisterlikult kokku uute tehnoloogiate ja luksuslike kangastega. Uue kollektsiooniga saad tutvust teha showroomis (L. Koidula 24-10, + 372 504 3272info@iris-janvier.com)


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised