GALERII: Honour Club Estonia ja Colonna Kinnisvara esitlesid Pärnus AMANJEDA by Katrin Kuldma uut kollektsiooni.

Restoranis Raimond esitleti üle maailma kokkusõitnud glamuursele seltskonnale Eesti tippmoodi – AMANJEDA by Katrin Kuldma.

Fotod: Magnus Heinmets

Katrin Kuldma loodud meeste ja naiste elustiilibränd Amanjeda on mõeldud neile, kes eelistavad parimat – autentset disaini, parima kvaliteediga materjale ja unikaalsust. Lisaks ready-to-wear kollektsioonidele saab Amanjeda mudeleid tellida ka made-to-measure teenusena Kentmanni 6 asuvast butiigist.

Amanjeda meesterõivaste kollektsioone iseloomustavad maailma kangaparemik ja arhitektuurselt funktsionaalne disain. Taas on Amanjeda meestele mõeldud rõivakollektsioon Teie ees parimate kangavalikutega meie headelt partneritelt Loro Piana’lt ja Dormeuil’lt. Ainukesena Eestis pakub Amanjeda mõõduülikondadeks Ermenegildo Zegna luksuslike kangaste valikut.
Meestele pakub saabuva sügise värvigamma nii asjalikku summutatud monokroomiat kui julgeid koloriite. Valge betooni pehmele tonaalsusele lisanduvad jõulise musta ja valge kombinatsioon ning grafiithall ja tiigipuu soojad toonid, lisaks puhtad sinised bordooaktsentidega.

Amanjeda naistele mõeldud rõivakollektsioonis on inspiratsiooni ammutatud meeste säravvalgetest päevasärkidest. Klassikalised puuvillasärgid on kombineeritud nii igapäevakomplektidesse kui glamuursete täispikkade õhtuseelikute juurde. Klassikalise päevasärgid on uues kollektsioonis saanud ka vormistuse kleitidena. Amanjeda luksuslik sügis-talvine autorikollektsioon sisaldab nii minitiraažidena valminud mudeleid kui ainueksemplaridena unikaalse käsitööna valminud komplekte.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised