GALERII: Embassy of Fashioni juubelipidu toob lavale värsked aastalõpukollektsioonid
Fotograafid: Tanel Veenre, Mark Raidpere, Riina Põldroos, Laura Kallasvee

Embassy of Fashioni disainerite rikkalikus loomingus on läbi aegade kohtunud must pits, õhuline šifoon, värviline volangidemeri ja neopreeni volüümikad vormid müstiliste fööniksite, libahuntide, luikede ning eebenipuust ööliblikate hämara iluga.  Moemaja stiilne glamuur on neist teinud Eesti punaste vaipade lemmiku, olles võlunud moepublikut ka Ameerikast Milanoni ning Taiwanist Selfridge’i kaubamaja vaateakendeni.

 

Säraval juubelipeol tulevad Teatris No99 esitlusele kõigi nelja disaineri värsked aastalõpukollektsioonid, mis pakuvad imelist võimalust algavate pidude hooaja garderoobi täiendamiseks.

 

Riina Põldroosi uus kollektsioon põimib temale omaselt kokku geomeetria ja naiselikult voogavad jooned. Peamine teema on seekord plisseer, seda nii seelikutes, kleitides kui pükstes. Volditud on tülli, trikotaaži ja isegi litterkangast, plisseeritud materjale on drapeeritud ja kasutatud tikandites. Kollektsioon on Black Birthdayle omaselt must, kuid sätendavate litritähekeste ja pärlitega, kus helgib ka pronksi ja hõbedat.

 

Tanel Veenre kollektsioon „Öölased“ on TVJ kaubamärgi kõige esimese disainehete kollektsiooni uus tulemine. Sellest 2012. aastal sündinud seeriast sai koheselt hitt ning kõik liblikad limiteeritud kollektsioonist leidsid endale peagi kandjad. Kuid nüüd, peale viieaastast nukkumise perioodi, on ööliblikad taas valmis oma talviseks lennuks, kusjuures hinnalisest mustast eebenipuust siluetid on saanud endale kuukivist, mäekristallist, suitsukvartsist, roosakvartsist, ametüstist, türkiisist, oonüksist ja paljudest teistest ehtekividest sillerdavad saabad.

 

Ketlin Bachmanni kollektsiooni materjalivalik ja tonaalsus on samuti aastalõpu meeleoludest kantud. Kohtame sädelevaid litterkangaid ja erinevaid metalliktoone, mille seovad kordumatuks tervikuks tumeda pitsi, tülli ja paelornamentidega kleidid. Kleidivalikus on nii lihtsamaid kokteilikleite kui ka pidulikke pikki õhtukleite, mille juurde on disainer sobitanud stiililt rohkem ja vähem ekstravagantseid jakke.

 

Aldo Järvsoo uus aristokraatlik kollektsioon on musta talve puhul värvunud üleni mustaks! Neopreenist jakkide, mantlite ja kleitide tikandid on matemaatiliselt selged, et graafilised jooned mängleks ka pimedaimal aastaajal.

 

Embassy of Fashioni vaatemängulisele juubelipeole ja aastalõpukollektsioonide esitlusele saavad moesõbrad osta veel viimaseid pileteid, kirjutades info@moesaatkond.ee. Üritusel aitab teoks saada Samsung, kaunid meigid Max Factor toodetega teeb Katrin Sangla ning juuksed aitab soengusse seada Janar Pungar ja PR Juuksurisalong. Ürituse korraldab Stiilikanal.

 

Peale Black Birthday pidu saabub Embassysse reedest-reedeni Black Week: ateljees  on saadaval kõik uued kollektsioonid ning lisaks palju pärle vanematest kollektsioonidest hinnasulaga kuni -70%, Riina Põldroosi kottidel ja ehetel sünnipäevahinnad -15%, Tanel Veenre Batwoman seeria -50%.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Tallinn Fashion Week 2020

Eesti moe tähtsündmus Tallinn Fashion Week leiab aset 5.-6. mail tuues lavale nii kodumaa tippmoeloojad kui ka uued tegijad. Seekord…