GALERII: DIANA ARNO šikid peorõivad teevad igast naisest kuninganna. Vaata, kuidas!
Fotod: Dmitry Knut

Talv ja imed on asjad, mida juba lapseeast saadik harjume käsikäes nägema. Diana Arno limiteeritud peorõivaste kollektsioon avab ukse talvemuinasjutumaale, kus valitseb haldjalik õrnus ja kuninglik kullasära ning ei puudu ka paeluv tumedam pool.

Jäine lavendel

Sulle meeldib unistada ning ekselda tunde põnevas mõttemaailmas? Sinu silmad panevad särama õrnlillast pitsist ning lummavalt pärlendavast plisseekangast valmistatud seelikud ja kleidid, mis toovad esile kahvatu naha ilu täiesti ebamaisel moel. Justkui igiseks jäätunud lillemustrid vahelduvad lakkamatult voolava siidiga ning taevalikult kaunis pits loob unustamatu sümbioosi luksusliku karusnahaga.

Kuldaväärt peokäivitaja

Mis oleks edukam peomeeleolu looja, kui kullaga võidu särav riietus? Diana Arno kollektsioonis on mitmeid kuldseid leide, millega pidupäeval komplimente meelitada. Hiilgav kuld sobib eriti hästi šokolaadimagusate pruunide või karamelliste beežide sekka, võttes harjumuspärased neutraalsed toonid hoopis uuele tasemele.

Hele ja tume – lahutamatu kombo

Nagu igale muinasjutule on tunnuslik heleda ja tumeda vastasseis, on see klassikaline moekombinatsioon esindatud ka Diana Arno peokollektsioonis. Maani ulatuv siidikleit või aegumatult kaunis pits toimib ühtmoodi hästi nii musta kui ka valgena. Igavesti moodne kleit võiks aga täiendada iga kaunitari peoriiete kollektsiooni.

Kleite saad uudistama tulla Diana Arno butiiki aadressil Väike-Karja 1.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Tallinn Fashion Week 2020

Eesti moe tähtsündmus Tallinn Fashion Week leiab aset 5.-6. mail tuues lavale nii kodumaa tippmoeloojad kui ka uued tegijad. Seekord…

Fendi keeras peavõru tagurpidi

Milano moenädal tutvustas Itaalia moebränd peavõru kandmiseks väga ainulaadset uut viisi, keerates need tagurpidi. Laval kandsid toekaid  nahast polsterdatud tagurpidi…