GALERII: Diana Arno avas disainipoodide kvartalis oma esinduspoe

21.mail avas naisterõivaste bränd DIANA ARNO Tallinna vanalinnas, aadressil Väike-Karja 1 oma esimese esinduspoe.

Fotod: Maksim Toome

Kolimine Väike-Karja tänavale, millest on viimastel aastatel kujunenud omamoodi väikeste disainerpoodide kvartal, tundus esimese peatuspaigana  igati õige valik. Poes on võimalik tutvuda DIANA ARNO värskeima loominguga, kus hetkel domineerivad kevadiselt helge meeleolu, pastelsed toonid, kaunis print ja romantilised detailid. Inspireerituna loodusest ja selle motiividest, ütlevad kollektsioonis oma sõna sekka nii linnud kui ka lilleõied. Materjalidest domineerib ennkõike naturaalne valik siidi, villa ja puuvilla, ent ei puudu ka üdini naiselikud pitsdetailid ja jõulisemad värvikooslused.

DIANA ARNO rõivastes kohtuvad nii inpireeriv vastuolu kui ka võluv kooskõla. Ühteaegu on käimas nii duett kui duell, kus on esindatud nii tumedates toonides salapära kui ka ergas, värvikas ja sensuaalne loomus. Esinduspoe avamisega Väike-Karja tänaval avatkse uus kõnekas etapp brändi teekonnal ning suunatakse otsiv pilk välismaistele turgudele.

Avamispeol kostitasid külalisi kevadiselt värksendava joogiga Campari ja Froosh smuutid. Meigi ja soengukunstiga võlus York Management & Evelyn Saal ning kauni naha eest hoolitses Sõsar kosmeetika. Põnevad üllatused panid välja Greenday vaakumküpsetatud puu- ja juurviljad ning Jamela kullamaskid.

Alates tänasest on Diana Arno esinduspood avatud kõigile uudistamiseks aadressil Väike-Karja 1.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised