GALERII: Colonna Kinnisvara esitles Milanos kõrgtasemel Eesti moedisaini

Eesti moe suursponsori Colonna Kinnisvara erikollektsiooni raames jõudis EXPO punasele vaibale värskeim kollektsioon Embassy of Fashion disaineritelt.

Foto: Andrea Forlani

Eesti moe suursponsori Colonna Kinnisvara erikollektsiooni raames jõudis EXPO punasele vaibale värskeim kollektsioon Embassy of Fashion disaineritelt Aldo Järvsoolt, Riina Põldroosilt ja Ketlin Bachmannilt. Maailmanäitusel esitletud kollektsioon teeb kummarduse suviselt lendlevatele kleitidele ja värskusest pakatavale värvigammale. Materjalidest voogab nii lummav siid, kui ka küütlev litter.

Moedisaini suurprojektide heldekäeline toetaja, Colonna Kinnisvara on asutatud 2006. aastal. Peamiselt kapitali vahendamisega tegeleva Colonna Kinnisvara kaudu on tänaseks Eesti kinnisvaraprojektidesse investeeritud üle 120 miljoni euro. Ettevõttega seotud investorid omavad 43 kinnisvaraobjekti ning kokku haldab Colonna Eestis üle 143 000 m² rendipinda. Lisaks moele toetab Colonna Kinnisvara sporti ning osaleb heategevusprojektides.

EXPO on üks olulisemaid maailmasündmusi, mida külastab kakssada miljonit inimest ning mida meedia ja interneti kaudu jälgivad sajad miljonid inimesed. Milanos selle aasta 1.maist kuni 31.oktoobrini toimuv maailmanäitus on Eesti jaoks olümpiamängude kõrval teine oluline maailmasüdmus. Kui eeldada, et Eesti paviljoni tuleb vaatama 10 protsenti EXPO külastajatest, siis teeb see kokku kaks miljonit inimest.

 

 

 


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised