FOTOD: Tanel Veenre uus ehtekollektsioon viib mõtted paradiisi!

Eesti armastatud ehtekunstnik Tanel Veenre rõõmustab kodumaise disaini fänne uue ja suviselt värvika kõrvarõngaste kollektsiooniga.

Fotod: Tanel Veenre
Modell: Kätlin Hallik (E.M.A)

TVJ suvekollektsioonis Voodoo Paradiis tasakaalustavad kõige pöörasemaid värviplahvatusi tumeda salapära noodid. Need ehted on sündinud seal, kus vikerkaar kohtub musta auguga ja papagoi saab sõbraks kaarnaga. Uue ehteseeria esindusnägu on Kätlin Hallik, kellest kiirgab samasugust salapärast ilu.

Värske kõrvarõngaste ja ripatsite seeria keskmeks on puidust südamed ja ristid – ürgsed kujundid, mis Voodoo Paradiisi sattununa on kaotanud oma magususe, nakatades kandjaid pigem oma müstilise jõuga. Ehteseeria värvid viivad meid hõõguvasse suvehämarikku, olles segu sumedast tumedast ja küütlevatest värvisahmakatest.

Lisaks sekundeerivad neile värsked Paradiisiviljad / Fruits of Paradise, pakkudes meile ahvatlevat kooslust võimsatest värvidest, võnkuvatest kristallsüdametest ja ülemeelikutes toonides poolvääriskividest. Need on imelised olevused, kes ei tea elu tumedamast poolest veel midagi.

Ühtlasi esitleb TVJ ka oma värsket lipukirja – Unistuste Kuningriik / Kingdom of Dreams. TVJ kaubamärgi eripäraks on muinasjutulise ja fantastilise toomine ellu – läbi lugude, värvide ja kosmilise tolmu. Ärge eales lakake unistamast!

Uue ehteseeria suurima valiku leiab veebipoest www.tvj.ee, lisaks on see müügil ka Embassy of Fashion stuudiopoes Tatari 6, Eesti disainipoodides TALI ja Les Petites, Kaubamajas ja uudisena ka Eesti suurimas ehtepoodide ketis Goldtime.

Jälgi Taneli tegemisi Instagramis ja Facebookis.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised