FOTOD! Stockholmis peeti kollektsiooni ,,EYTYS X H&M“ lansseerimispidu

Eile, 23. jaanuaril pidasid H&M ja Eytys Stockholmis oma unikaalse koostöökollektsiooni lansseerimispidu. Moerahva poolt tunnustatud unisex-suhtumisega kaubamärgi ja H&Mi ühislooming on Tallinna Postimaja H&Mi kauplusest saadaval alates tänasest. Valikus on ,,Eytys X H&M” täiskasvanute jalanõud, rõivad ja aksessuaarid. E-kauplusest saab soetada ka lasteesemeid.

 

Lansseerimispeo külaliste seas võis näha mitmeid tuntud nägusid. Robyn, Bryanboy, Lejonhjärta kaksikud, Veronika Heilbrunner ja Justin O´Shea on vaid mõned näited kohale saabunud kuulsustest. Esitlus leidis aset Stockholmi kesklinnast veidi eemal asuvas endises lambipirnitehases Lumas, kuhu oli loodud ,,Eytys X H&M“ esteetikast ja meeleolust inspireeritud ruum. Külalised nautisid õhtu jooksul toiduüllatusi ning mõnusat peomelu. Pidustused lõpetasid Snap!-i ja DJ-duo SIMIHAZE üllatusesinemised. Kõik artistid olid rõivastatud kollektsiooni rõivastesse.

 

,,Kogu õhtu oli läbi imbunud ,,Eytys X H&M“ kollektsioonist. Me ei jõua globaalset lanseeringut ära oodata,“ räägib Eytyse üks loojatest ja loominguline juht Max Schiller.

,,Õhtu oli tulvil Eytysele omast individualismi hõngu. Ootame põnevusega, kuidas kollektsiooni tulevikku vaatavaid unisex-esemeid ümber maailma kandma hakatakse,“ tõdeb H&Mi meestemoe disainijuht Ross Lydon.

,,Eytys X H&M” kollektsiooni kuuluvad unisex-lähenemisega jalanõud, rõivad ja aksessuaarid nii täiskasvanutele kui lastele. Võtmeesemete seas on mitmed põneva disainiga jalanõud, kaasa arvatud uus tõlgendus juba klassikuks kujunenud Eytyse  tennistest. Rõivaste siluett on samuti Eytyse brändile omane – valikus on laia lõikega teksased, kitsa kaelusega avarad t-särgid ja lohvakad jakid.

Kollektsioon jõuab kauplustesse ja e-poodi täna, 24. jaanuaril. Eestis saab rõivaid osta Tallinna Postimaja H&Mist – kauplusesse jõuab valik täiskasvanute rõivastest. E-poest saab lisaks soetada ka kollektsiooni lasteesemeid.

 


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised