FOTOD! Reserved esitleb loodustoonides kevadkollektsiooni

Sel hooajal lansseerib Reserved kevadise moekollektsiooni, mis on vägagi neutraalsetes ning maalähedastes toonides. Looduse värvigammale vastanduvad modernsed, kuid retrolike pisimõjutustega lõiked.

Unikaalne argisus

Modernne, avangardistlik, vintage. Just need märksõnad on Reservedi kevadise kollektsiooni tuumaks. Lisaks on inspireerutud toretsevalt peenetest 1970-ndatest ja selle ajastu moeikoonidest. Domineerivad lihtsad, kuid struktureeritud vormid, täisnurgad, A-lõikelised siluetid ning asümmeetria, aga seda kõike lihvitult elegantses võtmes. Märgata on ka vihjeid 1990-ndate spordiriietusele. See unikaalsete lõigete ja praktilisuse ajastutruu kombinatsioon ongi Reservedi värske kollektsiooni olemuseks.

Uues naistekollektsioonis domineerivad ülesuuruses vormid – eelkõige hipilikud midikleidid ja pikad tuunikad, millele on lisatud pitsi ning kunstilisi, akvarellidest inspireeritud trükimustreid. Kolmveerandpikkusega püksseelikud on laiade säärtega ning koonusekujuline vorm on iseloomulik valgetele särkidele ja seelikutele. 1970-ndatele omaseid geomeetrilisi jooni leiab nii kanaari- kui ka sinepikollastest mantlitest, millele sekundeerivad vabamate lõigetega kõrge pihaga teksad, täisnurksed miniseelikud ning mahlakates neoontoonides V-kaelusega kudumid. Siiski on kollektsioonis ülekaalus naturaalsed ja looduslähedased toonid nagu pruun, elevandiluu ning sidrunikollane. Vitstest punutud korvid, mahukad võrkkotid ja narmastega kandekotid on kompliment etnilisele käsitööle. Esiletõstmist väärivad ka orientaalsed puitplatvorm-sandaalid.

Kevadises meestekollektsioonis mängib võtmerolli geomeetria. Nii läbipaistvad kapuutsiga vihmakeebid kui ka kreemikad tolmumantlid on sirgelõikelised ning sarnane minimalistlik joon iseloomustab ka koobaltsiniseid ning kevadiselt rohelistes toonides ülikondi. Perfektselt kontrastse välimuse saavutamiseks kombineeritakse neid kõrge kaelusega pologa või paksu kudumiga. Utilitaarsed jakid on mõjutatud sarnaselt naistekollektsioonile 1990-ndate esteetikast, täpselt samal moel nagu teksadki. Ka meestele suunatud kollektsioonis on silmapaistvamateks aksessuaarideks XXL-suuruses värvilised ning eristuva trükiprindiga kotid, mida võib kanda koos hetke trendikaima aksessuaari – kõhukotiga. Sportlikule suunale annavad lõppakordi paksutallalised ketsid.

Mõõdukas rütmis…

Reservedi kevadkollektsioon on kantav nii klassikaliselt “üheksast viieni” kui ka pärast töötunde. Vabam riietus on elegantsemas vormis lisaks õhtustele tundidele ideaalselt sobiv ka argisemateks päevatoimetusteks. See uus kollektsioon toob igapäevasesse garderoobi enda tugeva karakteri ning värvipaletiga vabameelsele maailmarändurile omaseid jooni.

Reservedi kevadkollektsioon on müügil veebipoes www.reserved.ee ning Reservedi kauplustest üle Eesti.

 


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised