FOTOD: Moebränd NóLó kutsus kohalikud moegurmaanid moekale pärastlõunale

GALERII: Läti moebränd NóLó esitles moekal pärastlõunal oma sügistalvist kollektsiooni, mis on sel hooajal pühendatud iseloomuga naisele.

Fotod: Meisi Volt

NóLó esitles Ülemiste Keskuses asuvas kaupluses oma külalistele naiste sügistalvist kollektsiooni, mis sel hooajal on loodud iseseisvale, aktiivsele ja tugevale naisele, kellel on arvamus, mida edasi anda, ning stiil, mida näidata. Kollektsiooni vaieldamatud hitt-tooted on erinevate värvivariatsioonidega karvased vestid. Lisaks jäävad NóLó kollektsioonist silma meestemoest laenatud detailid ning mängulised tegelased laste mänguasjade varamust.

Tavapärase moeetenduse asemel tutvustas NóLó oma sügistalvist kollektsiooni rohkete mannekeenide abil, mille stiliseeris moeblogija ja ajakirja MOOD moetoimetaja Aljona Sokolovskaja. NóLó Ülemiste Keskuse kaupluses toimunud üritust külastas lisaks kohalikele moegurmaanidele ka tuntud Läti moeblogija Alina Keller.

Mõnusa muusikaga paitas külaliste kõrvu Heidy Purga ning maitsemeeli hõrgutas maitsvate paladega Tervise Catering.

NóLó kauplus asub Ülemiste keskuse 2. korrusel.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Tallinn Fashion Week 2020

Eesti moe tähtsündmus Tallinn Fashion Week leiab aset 5.-6. mail tuues lavale nii kodumaa tippmoeloojad kui ka uued tegijad. Seekord…